Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3080
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mieszkańcy Wałbrzycha wybierają Galerię Victoria

Wtorek, 20 marca 2012, 6:15
Aktualizacja: 6:16
Autor: PAW
Wałbrzych: Mieszkańcy Wałbrzycha wybierają Galerię Victoria
Fot. użyczone
W weekend, 18–19 marca 2012 roku, Galerię Victoria odwiedziło 50 000 klientów, czyli o 30% więcej niż w tym samym okresie rok temu.

W piątek, w centrum handlowym otwarty został jedyny w powiecie wałbrzyskim salon Agata Meble o powierzchni ekspozycyjnej 4 500 m2. Poprzedni rok, jak i pierwsze miesiące 2012 roku, świadczą o rosnącej popularności Galerii Victoria wśród mieszkańców Wałbrzycha. Przez cały rok 2011 wzrastała liczba klientów centrum handlowego – od momentu jej otwarcia do końca 2011 roku Galerię Victoria odwiedziło niemal 5 milionów osób. Obroty najemców w okresie listopad-grudzień 2011, w porównaniu z analogicznym okresem 2010 roku, wzrosły o ponad 22%. Ten pozytywny trend utrzymuje się także w 2012 roku. W styczniu Galerię Victoria odwiedziło o 19% więcej klientów niż w porównywalnym okresie rok temu, a luty przyniósł wzrost o 15%, co znajduje także odzwierciedlanie w wynikach finansowych najemców.

- Bardzo cieszymy się z sukcesu Galerii Victoria. Wzrost liczby klientów świadczy nie tylko o tym, że udało nam się sprostać oczekiwaniom mieszkańców Wałbrzycha, ale również o tym, że nasze centrum handlowe stało się ich ulubionym miejscem zakupów oraz rozrywki, gdzie chętnie spędzają wolny czas i aktywnie uczestniczą w licznych wydarzeniach, które organizujemy – mówi Leszek Mazurek, dyrektor generalny Galerii Victoria.

Oferta handlowa Galerii Victoria stale się wzbogaca. Uruchomienie salonu Agata Meble to nie jedyne otwarcie w centrum handlowym wiosną tego roku. Już 24 marca otwarty zostanie sklep sieci Centro o powierzchni 397 m2, oferujący obuwie oraz akcesoria, natomiast na początek kwietnia zaplanowane jest otwarcie sklepu z bielizną należącego do sieci Victoriy, który zajmie 81 m2
w zachodniej części centrum handlowego. Obok Galerii Victoria trwa obecnie również budowa hotelu sieci Holiday Inn Express, którego oddanie do użytku planowane jest na drugi kwartał 2012 roku. Dzięki temu możliwe będzie stworzenie atrakcyjnej, kompleksowej oferty dla wszystkich osób odwiedzających Wałbrzych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group