Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2478
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mieszkańcy wciąż narzekają na gospodarkę śmieciową

Wtorek, 15 listopada 2016, 9:01
Aktualizacja: 9:06
Autor: red
Wałbrzych: Mieszkańcy wciąż narzekają na gospodarkę śmieciową
Fot. nadesłane przez czytelników
Otrzymaliśmy kolejne sygnały o tym, że w niektórych miejscach w Wałbrzychu, śmieci zalegają w koszach lub przed koszami.

"Minęło już 14 dni, jak Firma Komunalnik odbiera śmieci. Ja mam potwierdzenie na zdjęciach, że ich nie odbiera wcale. Jestem tym zbulwersowany, że nikt się tymi śmieciami nie interesuje. Ale za to szczury na pewno pojawią się już niedługo jak tak dalej ta firma będzie doprowadzać do takich zaniedbań. Czyżby ta
niska suma zaproponowana miastu skutkowała tym, że mamy od 1 listopada żyć w śmieciach? Przede wszystkim, gdzie jest Straż Miejska z Podzamcza? Dlaczego nie reagują na to? Na pewno jak zwykle czekają aż ktoś wyśle skargę z mieszkańców, to będą mieli łatwiej.... " - pisze jeden z czytelników.

"Jestem mieszkańcem Śródmieścia. Ponieważ wracam z pracy do domu pieszo, mam przyjemność oglądania naszego miasta od tyłu. To co dzisiaj zobaczyłem bardzo mnie zbulwersowało. Pojemniki przepełnione, śmieci zalegają. Czy Zielony Wałbrzych 2020 to już przeszłość?" - pisze kolejny wałbrzyszanin.

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group