Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 3026
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Łomnica: Mieszkaniec Łomnicy stanie przed sądem

Wtorek, 26 marca 2019, 8:19
Autor: red
REGION, Łomnica: Mieszkaniec Łomnicy stanie przed sądem
Fot. KMP Wałbrzych
Dzielnicowy Komisariatu Policji w Głuszycy ustalił, a następnie zatrzymał 57–letniego mieszkańca Łomnicy, który w miniony poniedziałek przywłaszczył sobie zgubiony przez 36–latka z powiatu nowotomyskiego portfel z gotówką w kwocie ponad 2 tysięcy złotych.

18 marca pokrzywdzony zgłosił funkcjonariuszom z Głuszycy utratę portfela z dużą sumą pieniędzy w środku. Sam nie był pewien, czy też ktoś mu go ukradł, czy też gdzieś go zostawił. W toku wykonanych działań dzielnicowy z tej miejscowości ustalił, że mężczyzna po wyjściu z pobliskiego sklepu, zgubił portfel wsiadając do samochodu. Chwilę później znalezione mienie przywłaszczyła sobie jednak inna, znana policjantowi osoba.

Kolejno przeprowadzone czynności doprowadziły do zatrzymania 57-latka w miejscu zamieszkania w Łomnicy przy ul. Sudeckiej. Okazało się, że mężczyzna portfel z dokumentami wrzucił do skrzynki pocztowej, a pieniądze zabrał ze sobą, wcześniej płacąc nimi za zakupy. Dzielnicowy z Głuszycy większość gotówki odzyskał. Portfel i dokumenty w stanie nienaruszonym także trafiły do pokrzywdzonego.

Teraz 57-latek za przywłaszczenie cudzej rzeczy ruchomej odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

2
29%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
57%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group