Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2651
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jugowice: Mieszkanka Jugowic w finale Miss Polonia 2017

Niedziela, 15 października 2017, 8:42
Autor: red
REGION, Jugowice: Mieszkanka Jugowic w finale Miss Polonia 2017
Fot. użyczone
Jest finalistką Miss Polonia 2017 i jednocześnie jedyną reprezentantką Dolnego Śląska. W konkursie Miss Polonia jednym z tytułów, który jest do zdobycia, jest Miss Publiczności, który można zdobyć dzięki SMS–om.

Kilka słów o mnie:

Pochodzę z Jugowic, małej miejscowości na Dolnym Śląsku w powiecie wałbrzyskim. Studiuję stomatologię już III rok na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Interesuję się motoryzacją oraz kuchnia włoską. Moje zamiłowanie do motoryzacji zaczęło się w dzieciństwie, kiedy mama po raz pierwszy zabrała mnie na Rajd Polski. Znam język angielski oraz niemiecki w zakresie podstawowym. W wolnych chwilach staram się wracać w rodzinne strony, gdzie mogę odpocząć od wielu obowiązków, spędzając czas z rodziną lub wybieram siłownię, która jest idealnym miejscem na relaks psychiczny.

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2017, ponieważ... namówili mnie do tego najbliżsi i przyjaciele. Sama nie byłam do tego przekonana, lecz kolejne etapy konkursu, w których brałam udział, pozwoliły mi pokonać własne słabości i teraz jestem bardziej pewną siebie osobą i wiem, że konkurs Miss Polonia daje możliwości realizowania się w różnych dziedzinach życia, a także może być kluczem do kariery.

Idealna Miss to... przede wszystkim inteligentna, pewna siebie, ale także zmysłowa, pełna wdzięku kobieta z pomysłem na przyszłość.

Inspiruje mnie... Maria Skłodowska-Curie, ponieważ była kobietą, która jako jedna z niewielu kobiet w tamtych czasach osiągnęła sukces. Na ziemiach polskich nie było możliwości studiowania, więc wyjechała do Paryża, by ukończyć studia. Ponadto jej osiągnięcia naukowe zostały nagrodzone dwiema nagrodami Nobla. Potrafiła także pogodzić karierę naukową z macierzyństwem.

Moim największym marzeniem jest... to, aby moi najbliżsi byli zdrowi, nie borykali się z trudnościami i spełniali swoje marzenia.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jako osoba publiczna i równocześnie studentka stomatologii mogłabym dotrzeć do większej liczby Polaków z zachętą, aby dbali o zdrowy uśmiech. Większość naszych rodaków nie zdaje sobie sprawy, jakie skutki w zdrowiu może przynieść zły stan jamy ustnej.

Zagłosuj na Magdalenę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.5 na numer 73601

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group