Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 1929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mikołaj na wałbrzyskim Rynku

Niedziela, 7 grudnia 2014, 7:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 grudnia 2014, 10:36
Autor: red.
Wałbrzych: Mikołaj na wałbrzyskim Rynku
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na wałbrzyskim Rynku odbyło się spotkanie dzieci z Mikołajem, zorganizowane przez Urząd Miasta w Wałbrzychu i Teatr Lalki i Aktora. Była dobra zabawa, gry, konkursy, prezenty, była też rozświetlona choinka i inne, świąteczne efekty świetlne.

Niesprzyjająca aura nie powstrzymała dzieci przed przyjściem na wałbrzyski Rynek na spotkanie z Mikołajem. Na początku spotkania dzieci dostały świąteczne czapki. Do czasu przybycia Mikołaja zabawę w której dzieci brały czynny i aktywny udział prowadziły Śnieżynki, Bałwan i Diabełek. Było wiele opowieści o Świętym Mikołaju, były konkursy z nagrodami, wśród których znalazły się między innymi książki, słodycze i bilety na spektakle odbywające się w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora. W końcu, wśród głośnego aplauzu na Rynku pojawił się wyczekiwany przez dzieci Mikołaj z dużym workiem prezentów.

Na Rynek przybył również Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, który wspólnie z Mikołajem rozdawał dzieciom prezenty. Wręczał także najmłodszym światełka sygnalizacyjne, poprawiające widoczność a co za tym idzie - bezpieczeństwo. Następnie wspólnie dokonano włączenia świecących świątecznych ozdób Rynku, oraz dużej choinki a uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na Plac Magistracki, gdzie świątecznie oświetlona została również znajdująca się przed Ratuszem fontanna.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group