Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mikołaj w muzeum

Czwartek, 9 grudnia 2010, 7:45
Aktualizacja: 7:45
Autor: Sven
Wałbrzych: Mikołaj w muzeum
Fot. Sławomir Pawlik
Malowanie bombek, wycinanie choinek, malowanie kartek świątecznych, kolędy i cukierki – Muzeum w Wałbrzychu tradycyjnie przygotowało dla dzieci spotkania z okazji Mikołajek.

- Od lat organizujemy dla dzieci spotkania mikołajkowo – świąteczne. W tym roku mamy wyjątkowo dużo zgłoszeń. Będziemy spotykać się z dziećmi wałbrzyskich podstawówek i przedszkoli do 16 grudnia. Własnoręcznie wykonane bombki, kartki świąteczne i choinki są dla dzieci dużym przeżyciem szczególnie, że bombki wiszą później na ich domowych choinkach, a własnoręcznie wykonana kartka jest miłym podarunkiem – powiedziała prowadząca spotkanie Wiesława Kamińska.

- Zabieramy dzieci do różnych instytucji kultury. To element wychowania i edukacji. Chodzi nie tylko o pokazanie tych miejsc, ale o zainteresowanie kulturą. Dzisiaj miało przyjść dużo więcej dzieci z mojej klasy, ale większość jest chora. Przyszło tylko sześcioro: Dawid, Kasia, Łukasz, Oliwia, Piotrek i Natalia – powiedziała Agata Muller, wychowawczyni III b z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group