Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3001
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mikołaj w oczach dzieci

Piątek, 9 grudnia 2016, 12:43
Aktualizacja: 12:46
Autor: red
Wałbrzych: Mikołaj w oczach dzieci
Fot. organizatorzy
Za nami uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom VI edycji miejskiego konkursu plastycznego „PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”.

Organizatorem konkursu plastycznego była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu oraz Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu, w którym zorganizowano uroczystość przy zaaranżowanej wystawie nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Konkurs adresowany był do najmłodszych uczniów wałbrzyskich szkół podstawowych z klas 0 – III. Na konkurs wpłynęło 488 prac plastycznych. 21 prac plastycznych zostało odrzuconych z powodu nie spełnienia wymogów regulaminu. Ośmioosobowa komisja konkursowa przyznała 13 nagród oraz 21 wyróżnień w 4 kategoriach wiekowych. Przyznała również nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika konkursu – Stefana Piątkowskiego lat 3,5 z Przedszkola Samorządowego Nr 14 w Wałbrzychu. Podczas uroczystości obecni byli m.in. Maria Romańska – Przewodnicząca Rady Miejskiej Miasta Wałbrzycha, Halina Krajewska – opiekunka sekcji plastycznej, Tadeusz Choczaj – Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” oraz Włodzimierz Palusko – kierownik OSK.

I MIEJSCA:

1. Oktawia Trzósło kl. 0, PSP Nr 37 w Wałbrzychu
2. Maja Międzybrocka kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
3. Aleksander Pernej kl. I, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu
4. Laura Walentis kl. II, PSP Nr 37 w Wałbrzychu
5. Jan Król kl. III, ZSP Nr 3 w Wałbrzychu

II MIEJSCA:

1. Wiktoria Pawełczyk kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
2. Bartosz Markowski kl. I, ZSP Nr 3 w Wałbrzychu
3. Miłosz Heretyk kl. II, PSP Nr 28 w Wałbrzychu
4. Bartosz Kruchlak kl. III, PSP Nr 21 w Wałbrzychu

III MIEJSCA:

1. Michał Wójcik kl. 0, PSP Nr 2 w Wałbrzychu
2. Aniela Wilk kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
3. Maja Filipek kl. II, PSP Nr 37 w Wałbrzychu
4. Oliwia Kowalska kl. III, GZS Nr 2 w Wałbrzychu

WYRÓŻNIENIA:

1. Nadia Merikhi kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
2. Aleksander Bednarski kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
3. Dominik Cepek kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
4. Kaja Kuncewicz kl. 0, PSP Nr 21w Wałbrzychu
5. Emilia Mogiłka kl. I, PSP Nr 28 w Wałbrzychu
6. Anna Żukowska kl. I, PSP Nr 28 w Wałbrzychu
7. Gaspar Kucharski kl. I, PSP Nr 10 w Wałbrzychu
8. Milena Szachniewicz kl I, PSP Nr 6
9. Sara Mazurkiewicz kl. I, PSP Nr 28 w Wałbrzychu
10. Franciszek Jadczyk kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
11. Claudia Jaworska kl. II, PSP Nr 23 w Wałbrzychu
12. Jagoda Łysoń kl. II, PSP Nr 28 w Wałbrzychu
13. Alicja Bartczak kl. II, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu
14. Wiktoria Malinka kl. II, PSP Nr 37 w Wałbrzychu
15. Maja Poral kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
16. Magdalena Borsuk kl. III, PSP Nr 6 w Wałbrzychu
17. Kamila Szczęsna kl. III, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
18. Hanna Brucka kl. III, PSP Nr 2 w Wałbrzychu
19. Wiktoria Jachim kl. III, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
20. Szymon Domański kl. III, PSP Nr 21 w Wałbrzychu
21. Jakub Kroczak kl. III, PSP Nr 2 w Wałbrzychu

Obszerną pokonkursową wystawę prac plastycznych zorganizowano również w PSP Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group