Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2030
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Minimistrzostwa Deichmann ruszyły

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 24 kwietnia 2013, 13:28
Aktualizacja: 13:28
Autor: PAW
Fot. użyczone
Ruszyły eliminacje wałbrzyskie Deichmann Minimistrzostwa 2013. W całej Polsce zgłosiło się ponad 900 drużyn.

Na boiskach w 22 polskich miastach rozpoczęły się Deichmann Minimistrzostwa 2013.

Do eliminacji wałbrzyskich zgłosiło się 35 drużyn. Spotkania będą rozgrywane na boiskach przy ul. Ratuszowej. Zabawa skierowana jest do dziewcząt i chłopców do lat 11. Przed rozpoczęciem rozgrywek każda ze zgłoszonych drużyn wybiera nazwę kraju, który chce reprezentować i otrzymuje od organizatora stroje sportowe nawiązujące do barw narodowych wybranego państwa.

Turniej rozpoczął się 20 kwietnia i potrwa 8 tygodni. Drużyny będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych U-9 i U-11. Każdy z zespołów rozegra minimum 15 spotkań. Stawką rywalizacji jest wyjazd na Finał Finałów w Trzebnicy, gdzie najlepsze drużyny z całego kraju zmierzą się w walce o wspaniałe nagrody. Zwycięzcy Deichmann Minimistrzostw 2013 obejrzą na żywo mecz FC Barcelony. Spośród wszystkich drużyn biorących udział w turnieju zostaną wylosowane dwie, które wyjadą na mecz Borussii Dortmund.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do kibicowania wszystkich sympatyków piłki nożnej, na których czeka szereg atrakcji. Więcej informacji na www.kochamsport.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group