Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4090
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mistrzostwa województwa w tenisie stołowym

Poniedziałek, 19 lutego 2018, 19:40
Aktualizacja: 19:41
Autor: PAW
w Centrum aktywnego wypoczynku Aqua – Zdrój w Wałbrzychu odbyły się V Mistrzostwa Dolnego Śląska strażaków PSP w tenisie stołowym. Zawodników na ziemi Wałbrzyskiej powitał Komendant Miejski PSP bryg. Krzysztof Szyszka. Mistrzostwa w imieniu Komendanta Wojewódzkiego otworzył mł. bryg. Jerzy Ciężki z KW PSP Wrocław.W

W turnieju udział wzięło w fazie finałowej 32 strażaków z 9 komend. Turniej poprzedziły rozgrywki eliminacyjne, przeprowadzone w poszczególnych komendach, a ogromne zainteresowanie, jakie wzbudziły potwierdzają, że ta dyscyplina sportowa cieszy się dużą popularnością wśród strażaków. Przeprowadzony turniej stał na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Zawodnicy rywalizowali w ośmiu grupach cztero - osobowych, z czego dwóch najlepszych wychodziło do turnieju głównego. Dalsza faza turnieju to najlepsza 16 - tka systemem pucharowym, aż do wyłonienia zwycięzcy.

Klasyfikacja końcowa:

1. Dawid Ostrowski KM PSP Jelenia Góra
2. Marcin Korus KM PSP Wałbrzych
3. Sylwester Poręba KM PSP Wałbrzych
4. Piotr Kociołek KP PSP Lubań
5. Andrzej Przybylski KP PSP Głogów
6. Krzysztof Czachor KP PSP Ząbkowice Śląskie
7. Przemysław Urbaw KP PSP Kłodzko
8. Jakub Czarnecki KM PSP Wałbrzych

Zwycięzcom turnieju, nagrody i puchary wręczyli Komendant Miejski z Wałbrzycha bryg. Krzysztof Szyszka oraz mł. bryg. Jerzy Ciężki z KW PSP Wrocław, którzy pogratulowali wszystkim startującym sportowej postawy i uzyskanych wyników. Podziękowali także gospodarzowi obiektu spółce AQUA - ZDRÓJ oraz firmie MAT POŻ. Mistrzostwa odbyły się w zdrowej sportowej rywalizacji i co najważniejsze bez kontuzji.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group