Czytających: 5374

Bielawa: Młodzicy Zagłębia wrócili z medalami

Środa, 7 września 2016, 12:44
W Bielawie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Młodzików Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w zapasach, w których zawodnicy ZLKS "Zagłębie" Wałbrzych zdobyli trzy złote i jeden brązowy medal.

Złote medale zdobyli w kategorii 35 kg Jakub Miś pokonując w finale Kacpra Chodakowskiego z AKS Piotrków Trybunalski, w kat. 47 kg Mateusz Kaczor w finale zwyciężył Wiktora Adamskiego z LUKS Athletyk Wola Krzysztoporska, a w kat. do 100 kg Tymoteusz Nawrot pokonał Michała Bronowickiego z Agrosu Żary, natomiast w kat. 38 kg brązowy medal wywalczył Mateusz Ropiak.

Drużynowo ZLKS "Zagłębie" Wałbrzych uplasowało się na czwartej pozycji, minimalnie przegrywając trzecie miejsce z Bielawianką Bielawa, a zwyciężyła drużyna Agrosu Żary przed AKS Piotrków Trybunalski.