Czytających: 7690

Katowice: Mogły ugrać więcej

Niedziela, 18 grudnia 2022, 10:36
Aktualizacja: 10:41
W ostatnim meczu w 2022 roku siatkarki II–ligowego MKS–u Chełmca Wodociągi Wałbrzych przegrały po pięciosetowym starciu z Sokołem 43 AZS AWF Katowice 2–3.

W ostatnim meczu w 2022 roku przegrywamy po pięciosetowym starciu z Sokół 43 AZS AWF Katowice 2-3 (23:25, 25:16, 25:21, 19:25, 8:15). W pierwszym secie obie drużyny starały się zbudować przewagę, ale ostatecznie żadnej z ekip ta sztuka się nie udała i o wygranej miejscowych zadecydowała końcówka, którą Sokół wygrał do 23. Druga i trzecia partia to świetna gra podopiecznych trenera Marka Olczyka i wygrane sety. Przy prowadzeniu 2-1 wydawało się, że wałbrzyszanki w czwartej partii postawią kropkę nad "i" i wywiozą z Katowic komplet punktów. Stało się jednak inaczej, bo czwartego seta wygrały miejscowe do 19, a w decydującym piątym secie dominowały już gospodynie i zgarnęły 2 punkty.