Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 4660
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Monitoring na działkach

Piątek, 12 sierpnia 2022, 11:29
Aktualizacja: 15:07
Autor: PAW
Wałbrzych: Monitoring na działkach
Fot. archiwum
Prezydent Roman Szełemej wydał zarządzenie w sprawie przyznania środków finansowych stowarzyszeniom ogrodowym, które prowadzą rodzinne ogrody działkowe na zadania służące rozwojowi Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Prezydent przyznał Polskiemu Związkowi Działkowców stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy „Podzamcze" w Wałbrzychu 5 tys. złotych na "Montaż monitoringu na terenie ROD". Zapewne wielu działkowców się z tego faktu ucieszy, bowiem dochodziło na tym największym w mieście, ale i w całym regionie, ogrodzie działkowym do wielokrotnych włamań, zniszczeń, a w okresie jesienno-zimowym ogrody są ulubionym miejscem noclegowania dla bezdomnych.

- Mam nadzieję, że to chociaż w jakimś stopniu ograniczy nasze problemy, bo my dbamy o swoje działki, a potem patrzymy jak inni to niszczą - mówi pan Artur. - Monitoring jest potrzebny, ale to jest tak wielki obszar, że bezdomni i złodzieje i tak nadal będą mieli pole do popisu - uważa pani Zofia. - To ruch w dobrym kierunku i uważam, że co roku powinnismy iść dalej w utrudnianiu życia złodziejom - mówi pan Maciej.

Polski Związek Działkowców stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy „Nowe Osiedle" w Wałbrzychu otrzymał 1350 zł na "Oświetlenie solarne oraz agregat prądotwórczy".

Twoja reakcja na artykuł?

32
52%
Cieszy
10
16%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
3%
Smuci
6
10%
Złości
11
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group