Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3114
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Motory w Galerii Victoria

Wtorek, 20 września 2011, 7:25
Aktualizacja: 7:31
Autor: PAW
Wałbrzych: Motory w Galerii Victoria
Fot. PAW
24 i 25 września będą weekendem, podczas którego znów w Galerii Victoria czeka nas wiele atrakcji.

W ten weekend odbywa się IV edycja MOTOHAŁDY - XV i XVI runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej i Puchar Dolnego Śląska w Cross Country. Nowością tej edycji będzie ulokowany na strzeżonym, specjalnie wydzielonym parkingu Galerii Handlowej VICTORIA - park maszyn - co będzie nowością w skali całego kraju.

Ma to dwie dobre strony: goście Galerii Victoria podziwiać będą mogli prawdziwe crossowe maszyny, z bliska przyjrzeć się zawodnikom, zrobić ciekawe zdjęcia. Z kolei zawodnicy będą mieli dostęp do restauracji, sklepów i kina Cinema City dosłownie „na wyciągnięcie ręki”.

XV i XVI runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Cross Country i Puchar Dolnego Śląska MOTOHAŁDA IV ponownie odbywa się w Wałbrzychu. Zawody odbędą się w okolicy największej na Dolnym Śląsku hałdy „Wiesław”. Dodatkowo w niedzielę 25 września zostanie rozegrany Puchar Dolnego Śląska. Do rywalizacji stanie ponad 150 zawodników z kraju i z za granicy.

- Jak już pokazaliśmy w poprzednich edycjach, zapewniamy wszystkim, zawodnikom i kibicom, mocną dawkę adrenaliny oraz organizację zawodów na najwyższym poziomie. O atrakcyjności MOTOHAŁDY świadczy fakt, że została ona wybrana najlepszą imprezą sportową w naszym powiecie w sezonie 2010 – zapowiada Paweł Isański, prezes Wałbrzyskiego Stowarzyszenia Motocyklowego „Chełmiec”.

Prócz WSM organizatorami imprezy są Gmina Wałbrzych, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group