Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3679
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Muzealny Pociąg Specjalny SYLWESTER Jaworzyna Śl. – Boguszów Gorce (Szyb Witold)

Wtorek, 21 listopada 2017, 10:32
Aktualizacja: 13:42
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Muzealny Pociąg Specjalny SYLWESTER Jaworzyna Śl. – Boguszów Gorce (Szyb Witold)
Fot. użyczone
Staje się to powoli tradycją Muzeum Kolejnictwa na Śląsku, że wraz z przełomem roku jaworzyńską szopę opuszcza Muzealny Pociąg Specjalny SYLWESTER.

Tak było w zeszłym roku, tak jest w tym roku i przypuszczamy, że będzie tak też za rok. Tegoroczny pociąg skieruje się na południe, do Boguszowa Gorce gdzie na terenie Centrum Kulturalno – Kongresowego SZYB WITOLD zaprosimy Państwa do wspólnego świętowania i powitania nowego 2018 roku.

Szyb Witold stanowił część legendarnej i dobrze wszystkim znanej wałbrzyskiej kopalni KWK Victoria. Dziś, wiele lat po zakończeniu wydobycia, staje się wizytówką Boguszowa-Gorc oferując stylowe, poprzemysłowe wnętrza i dobrą kuchnię.

REZERWACJE:

Rezerwacje przyjmowane są za pośrednictwem adresu e-mail: rezerwacje@muzeatechniki.pl

SYLWESTER 2017 Cena: 290.00 zł / os.

Cena obejmuje:

przejazd Muzealnym Pociągiem Specjalnym SYLWESTER (pociąg prowadzi lokomotywa parowa TKt48-18 z 1951 r., przejazd odbywa się na pokładzie zabytkowych wagonów osobowych Ci28 / Bi29 z lat 1928 – 1930) na trasie Świdnica Miasto – Jaworzyna Śl. (Stacja PKP) – Boguszów Gorce Zachód (Stacja PKP) – Jaworzyna Śl. (Stacja PKP) – Świdnica Miasto, udział w zabawie noworocznej na terenie CKK Szyb Witold w Boguszowie Gorce (DJ), wyżywienie i alkohol.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group