Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3439
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Muzeum poszerza ofertę

Wtorek, 23 kwietnia 2024, 7:32
Aktualizacja: 9:06
Autor: red
Wałbrzych: Muzeum poszerza ofertę
Fot. Muzeum Porcelany
W przepięknych przestrzeniach Kościoła Zbawiciela w Wałbrzychu wałbrzyskie Muzeum Porcelany zorganizowało konferencję prasową, podczas której dyrektor Muzeum Jacek Drejer i proboszcz Parafia Ewangelicko–Augsburskiej w Wałbrzychu ks. Marek Bożek opowiedzieli zebranym dziennikarzom o nowej atrakcji turystycznej Śródmieścia, jaką jest Perła Architektury Langhansa.

W imieniu ks. Bożka już dziś zapraszamy na TURYSTYCZNE OTWARCIE KOŚCIOŁA ZBAWICIELA W WAŁBRZYCHU, które odbędzie się w najbliższy wtorek 30 kwietnia o godzinie 18.00. W związku z otwarciem Kościoła dla zwiedzających Muzeum wprowadza na rynek nowy produkt turystyczny, jakim będzie wspólny bilet na zwiedzanie Muzeum i Kościoła Zbawiciela, dostępny już od maja.

Tematem konferencji były ponadto: przedstawienie Kościoła Zbawiciela jako atrakcji turystycznej wałbrzyskiego Śródmieścia, dostępnej dla turystów przyjeżdżających do miasta, zaproszenie na najnowszą wystawę Muzeum Porcelany pn. „Warsztat", która rozpocznie się 27 kwietnia br., przedstawienie nowych projektów Muzeum zaplanowanych w związku z trwającym w Wałbrzychu „Rokiem Młodzieży" i omówienie planów na nadchodzące tygodnie (jak np. Noc Muzeów).

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
25%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group