Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3122
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Muzyczna Majówka

Poniedziałek, 23 maja 2016, 10:30
Aktualizacja: Wtorek, 24 maja 2016, 12:41
Autor: red.
Wałbrzych: Muzyczna Majówka
Fot. Robert Bajek
Wczoraj Plac Magistracki zmienił się w salę koncertową, wypełnioną muzyką rozrywkową i powszechnie znanymi, lubianymi utworami i przebojami.

Muzyczna Majówka zgromadziła liczne grono melomanów i osób chcących w miłej, sympatycznej atmosferze, przy słonecznej pogodzie spędzić kilka chwil w zrewitalizowanym Centrum Wałbrzycha. Podczas imprezy nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych: były dmuchane balony, wielkie mydlane bańki i była maskotka naszego miasta - Moofie.

W ramach Muzycznej Majówki na Placu Magistrackim wystąpił zespół Festival Brass - kwintet dęty złożony z muzyków Filharmonii Sudeckiej w składzie: Paweł Tuliński - trąbka, Leszek Tuliński - trąbka, Grzegorz Mondry - waltornia, Dariusz Piechowiak - puzon i Zbigniew Bajek - tuba. Koncert prowadziła Jolanta Tulińska.

W programie koncertu znalazły się między innymi takie utwory jak "Amazing Grace" w aranżacji Hendersona, "Marsz Torreadora" i "Habanera" z opery "Carmen" Bizeta, "Over The Rainbow" Arlena, "We Are The Champions" Frediego Mercury, "The Entertainer" Joplina, suita "Piękna i Bestia", "Różowa Pantera" Manciniego, "Gabriel Oboe" z "Mission" Enio Moricone'a czy "Rydwany Ognia" Vangelisa.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Muzycznej Majówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group