Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 2657
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Muzyczna Sobota

Niedziela, 25 sierpnia 2019, 8:16
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 15:24
Autor: red.
Wałbrzych: Muzyczna Sobota
Fot. red.
Wczorajsza Muzyczna Sobota – Disco Party to ostatnia plenerowa, wakacyjna impreza, która została zorganizowana w wałbrzyskim Rynku w ramach nowego cyklu, który prawdopodobnie będzie kontynuowany w latach następnych.

Cykl imprez plenerowych, zorganizowanych w wakacyjne soboty przez Fundację Eko patrol Dolny Śląsk w wałbrzyskim Rynku lub jego pobliżu rozpoczęła Retro Sobota. Rynek wypełniły wtedy dźwięki największych przebojów muzyki lat 50. i 60. Były też stare samochody i pokazy mody w stylu retro. Kolejna sobota upłynęła bardzo ekologicznie i wegańsko. "Siesta i fiesta eco" obejmowała relaksacyjną muzykę, warsztaty ekologiczne, jogę i relaks.

Sportowa Sobota to z kolei różnego rodzaju rozgrywki i aktywności sportowe, biegi, Zumba, ale także muzyka i taniec. Wczoraj, na zakończenie cyklu imprez w ramach Muzycznej Soboty na scenie zaprezentowało się wielu wykonawców - solistów i zespołów z naszego regionu, którzy prezentowali swoje talenty i zdolności. Były konkursy wokalne i taneczne oraz karaoke. Zwieńczeniem imprezy było Disco Party i dobra wspólna zabawa. Imprezę wsparli Eko Praktyczni, a także wałbrzyski Urząd Miasta.

- Dziś mamy niestety ostatnią sobotę wakacyjną - sobotę muzyczną. Ale mam nadzieję, że to będzie początek projektu, który co roku będzie powtarzany w Rynku wałbrzyskim dzięki wydziałowi rewitalizacji i prezydentowi Romanowi Szełemejowi. Za nami trzy cudowne soboty, pełne energii i różnych tematów, od retro po slow i sport. Pomimo różnej pogody zawsze dopisywała nam publiczność, uczestnicy, dobra zabawa i muzyka. Dziś sobota muzyczna. Będzie mnóstwo wokalistów, mnóstwo muzyki, zakończymy ten wieczór dyskoteką dla wszystkich chętnych - mówiła Monika Falkiewicz - Prezes Fundacji Eko patrol Dolny Śląsk.

Twoja reakcja na artykuł?

7
37%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
2
11%
Smuci
2
11%
Złości
7
37%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group