Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4145
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Andrzejówka: Muzycznie i turystycznie

Piątek, 4 czerwca 2021, 6:30
Aktualizacja: 9:03
Autor: JAZ
Wałbrzych/Andrzejówka: Muzycznie i turystycznie
Fot. JAZ
Podczas najbliższego weekendu będziemy mogli emocjonować się nie tylko zawodami kolarskimi, ale także każdy spragniony muzycznych wrażeń będzie mógł skorzystać z uroków wydarzenia nazywanego przez organizatorów "Muzyką z Pogranicza", która odbywać się będzie w Parku Sobieskiego na terenie Harcówki i w lubianej przez wielu turystów Andrzejówce.
- Cieszymy się bardzo, że jest jakiś zewnętrzny wymiar normalności, poza tym, że nie nosimy maseczek. Harcówka to już 100 lat tradycji. Bardzo cieszymy się, że tu, ale i w Andrzejówce, jest dużo turystów. Bardzo dużo tych, którzy szukają normalności w biały dzień. Przed nami długi weekend. Będziemy mieli okazję pojeździć na rowerze, to jeszcze posłuchać muzyki. Zapraszam wszystkich do Wałbrzycha, do Parku Sobieskiego, do Harcówki – mówi Roman Szełemej.
- Zaczynamy wspaniałym pochodem muzycznym, którzy rozpoczną cały weekend na Harcówce. W piątek o godzinie 20.00 Robert Jaworski zaczyna swój koncert w Andrzejówce. Również w sobotę jesteśmy w Andrzejówce, gdzie zobaczymy długo oczekiwanych Żywiołaków i Szata Guś. W niedzielę kończymy miłym akcentem tanecznym z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną – zachęca do zabawy Barbara Chodorowicz.

Prezydent Wałbrzycha zapraszał również do skorzystania z innych atrakcji, które będą się tego dnia odbywały w naszym mieście, gdzie otwarte są już wszystkie najbardziej znane miejsca. Można zatem odwiedzić Zamek Książ, Palmiarnię czy Starą Kopalnię.

- Zapraszamy na imprezy kulturalne, sportowe, ale przede wszystkim zapraszamy do Wałbrzycha w piękny zielony zakątek, tego pięknego Dolnego Śląska – zaprasza prezydent.

Twoja reakcja na artykuł?

9
38%
Cieszy
10
42%
Hahaha
2
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group