Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3361
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 7 września 2010, 13:04
Aktualizacja: 19:51
Autor: PAW
Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych" jest znany nie tylko w Polsce, ale i w Europie
Fot. użyczone
Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” ogłasza nabór chętnych do grup młodzieżowych i dziecięcych. Nabór potrwa do 28 października.

Nabór do grup młodzieżowych potrwa od 14 września do 28 października. ZPiT „Wałbrzych” organizuje kurs tańca towarzyskiego (program zajęć obejmuje naukę tańców latynoamerykańskich i standardowych). Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach 18.00-19.45 w siedzibie ZPiT przy ulicy Andersa (budynek WOK).

Nabór do grupy dziecięcej potrwa od 13 września do 28 października. Tu również zostanie przeprowadzony kurs tańca towarzyskiego (program obejmuje naukę rock and rolla, salsy, samby, cha chy, walca angielskiego i walca wiedeńskiego). Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i czwartki w godzinach 16.30-18.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Fundacji „Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa” przy ulicy Armii Krajowej.

ZPiT „ Wałbrzych” ogłasza również nabór dla pasjonatów śpiewu. Zainteresowanych zapraszamy w środy i piątki w godzinach 18.00-20.00 do siedziby ZPiT przy ulicy Andersa (budynek WOK). Tam odbywać się będą przesłuchania i zapisy zainteresowanych śpiewem w chórze. W tym przypadku program zajęć obejmuje: doskonalenia aparatu oddechowego, głosowego i artykulacyjnego, indywidualnie dobierane ćwiczenia emisyjne, pracę nad tekstem pod kątem wyrazistości, poprawności artykulacyjnej oraz zgodności materiału muzycznego z materiałem tekstowym, nabywanie umiejętności zachowania się w sytuacji próby, występu, nagrania studyjnego, rozbudzania pomysłowości i świadomości scenicznej, pracę z mikrofonem.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group