Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2372
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Najładniejsze klatki schodowe wybrane

Sobota, 15 października 2016, 6:59
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Najładniejsze klatki schodowe wybrane
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w siedzibie wałbrzyskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na najładniejszą klatkę schodową – "Klatka schodowa naj...".

Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, przy współudziale Rady Wspólnoty Samorządowej dzielnicy Biały Kamień i Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej - Poseł na Sejm RP. Patronat Honorowy nad konkursem objął Roman Szełemej - prezydent Wałbrzycha. Konkurs trwał od początku sierpnia do końca września br. Skierowany był do lokatorów budynków należących do zasobów lokali komunalnych z dzielnicy Biały Kamień, w których klatki schodowe wymagają naprawy, lub odświeżenia.

Celem konkursu było promowanie działań mających na celu dbanie o stan klatek schodowych, wyrobienie nawyku dbania o wspólną przestrzeń i nawiązanie pozytywnych relacji wśród społeczności lokalnej. W konkursie i wyborze najładniejszej klatki schodowej ocenie podlegały między innymi takie elementy jak estetyka klatki schodowej, zakres wykonanych prac, inicjatywa własna, kreatywność i zaangażowanie lokatorów czy ozdobienie i dekoracja klatek schodowych.

W konkursie udział wzięły 33 osoby, które wspólnym wysiłkiem i nakładem pracy i środków dążyły do jak najbardziej estetycznego wyglądu swojej klatki schodowej. Na III miejscu znalazła się klatka schodowa budynku przy ulicy Piaskowej 1a, na miejscu II klatka budynku przy ulicy Ludowej 1 a za najlepszą uznano klatkę schodową budynku przy ulicy Piaskowej 3. Główną nagrodę stanowiło okno, które zostanie zamontowane na zwycięskiej klatce schodowej. Wśród nagród znalazły się również vouchery do salonu fryzjerskiego, karnety na Aqua Zdrój, zaproszenia do Teatru Dramatycznego i kwiaty doniczkowe.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group