Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 2246
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Najpierw remont, potem jazda

Wtorek, 25 marca 2014, 6:25
Autor: red
Wałbrzych: Najpierw remont, potem jazda
Fot. użyczone
Kolejny cenny prezent zasilił bazę dydaktyczną Zespołu Szkół nr 5. Tym razem popularny „Mechanik" wzbogacił się o Volkswagena Transportera, którego w imieniu Urzędu Miasta placówce przy ulicy Ogrodowej przekazał wiceprezydent Zygmunt Nowaczyk.

Dzięki osobistemu zaangażowaniu wiceprezydenta Zygmunta Nowaczyka kilka dni temu na warsztaty Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół nr 5 przyjechał niecodzienny prezent, a mianowicie Volkswagen Transporter, który przez wiele lat służył wałbrzyskiemu Urzędowi Miejskiemu. Jak przyznał Piotr Krzywda, dyrektor placówki, pojazd na pewno przyda się uczniom „Mechanika".

- Auto będzie służyło do celów dydaktycznych, gdyż na początku nasi uczniowie będą je musieli nieco wyremontować. Potem jednak będzie używane głównie w transporcie, chociażby po to, aby zawieźć uczniów ZS nr 5 na praktyki do zaprzyjaźnionej szkoły z Vysoké nad Jizerou- poinformował Krzywda.

VW Transporter to kolejny samochód, który w ostatnim czasie otrzymała szkoła z Ogrodowej. Wcześniej dzięki współpracy z wałbrzyską fabryką Toyoty placówka wzbogaciła się o Toyotę Avensis, którą uczniowie rozkładają i składają na zajęciach praktycznych w CKP-ie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group