Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1540
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Napisz pracę i wygraj pieniądze

Wiadomości: REGION
Czwartek, 11 marca 2010, 10:34
Aktualizacja: 10:37
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. red
Rusza druga edycja konkursu „Napisz o Świdnicy”. W tym roku łączna pula nagród pieniężnych to aż 20 tys. zł.

Prezydent Miasta Świdnicy zachęca wszystkich studentów oraz absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich i licencjackich do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową. W zeszłym roku jednym z laureatów konkursu był student PWSZ AS w Wałbrzychu.

Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do pisania prac dyplomowych o tematyce związanej ze Strategią Rozwoju Miasta Świdnicy, jej aktualnymi potrzebami i rozwojem współpracy pomiędzy samorządem miejskim a społecznością lokalną.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace obronione nie wcześniej niż 24 miesiące przed terminem ogłoszenia konkursu i te zaliczone co najmniej na ocenę dobrą. Zgłoszenie zawierać powinno egzemplarz pracy w miękkiej oprawie, jej zapis na nośniku elektronicznym, formularz zgłoszeniowy i podpisany projekt umowy (odpowiednio załącznik 1 i 2 do regulaminu). Oprócz tego należy do organizatora dostarczyć: zaświadczenie wydane przez władze uczelni potwierdzające uzyskaną z pracy ocenę oraz termin obrony, streszczenie, w którym będą w sposób jednoznaczny pokazane związki określonych w pracy problemów z celami Strategii Miasta, a także kopie ocen pracy dokonanych przez promotora i recenzentów.

Komisja konkursowa oceniać będzie szczególnie powiązanie pracy dyplomowej z problematyką Miasta Świdnicy oraz jej oryginalność i możliwość zastosowania zaproponowanych rozwiązań w praktyce.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 lipca 2010 roku.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group