Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5180
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Jedlina-Zdrój: Narkotyki i kradzieże

Niedziela, 14 marca 2021, 9:55
Autor: red
Wałbrzych/Jedlina-Zdrój: Narkotyki i kradzieże
Fot. KMP Wałbrzych
Kolejny dzień działań i kolejne cztery osoby zatrzymali za posiadanie różnego rodzaju narkotyków wałbrzyscy policjanci. W trakcie jednej z interwencji w ręce funkcjonariuszy wpadł młody mężczyzna odpowiedzialny za serię włamań do pomieszczeń piwnicznych na Nowym Mieście i w Śródmieściu.

11 marca po południu przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczego drugiego komisariatu zatrzymali 20-latka. Wałbrzyszanin miał przy sobie narkotyki w postaci marihuany oraz metamfetaminy. W toku wykonanych z mężczyzną dalszych czynności procesowych mundurowi udowodnili podejrzanemu, że dokonał kradzieży z włamaniami do sześciu obiektów gospodarczych położonych przy ul. Okrzei, Zamoyskiego, Asnyka, Fredry oraz Pola. Z piwnic zginęły różnego rodzaju elektronarzędzia, rower, sprzęt wędkarski i inne wartościowe przedmioty, które wpadły młodemu wałbrzyszaninowi w ręce. Straty oszacowane zostały łącznie na ponad 8 tysięcy złotych. Podejrzanemu za popełnione przestępstwa grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

To jednak nie jedyny zatrzymany. W ręce funkcjonariuszy prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu wpadł 32-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna był w posiadaniu substancji psychotropowej w postaci amfetaminy. Te same środki psychotropowe posiadał zatrzymany przez policjantów zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy 31-latek. Policjanci tym razem odwiedzili mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w Wałbrzychu. Po godzinie 9:00 natomiast inni funkcjonariusze tego samego ogniwa zatrzymali w Jedlinie-Zdroju na ul. Kłodzkiej 20-letniego mieszkańca tej miejscowości. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany.

Teraz trzem pozostałym zatrzymanym mężczyznom za posiadanie środków psychotropowych lub odurzających może grozić kara pozbawienia wolności do lat 3. O losie podejrzanych zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

5
50%
Cieszy
3
30%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group