Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3417
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Narkotykowa plaga

Wtorek, 21 kwietnia 2020, 6:45
Aktualizacja: Środa, 22 kwietnia 2020, 8:37
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Narkotykowa plaga
Fot. KMP Wałbrzych
Sześć osób zatrzymali za posiadanie środków psychotropowych w postaci amfetaminy i metamfetaminy oraz środków odurzających w postaci marihuany wałbrzyscy policjanci. Dwóm z mężczyzn funkcjonariusze udowodnili także handel amfetaminą.

17 kwietnia przed godziną 9:00 przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu funkcjonariusze kryminalni wałbrzyskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn – 33 oraz 37-latka. Wałbrzyszanie mieli przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. W toku wykonanych dalszych czynności funkcjonariusze udowodnili podejrzanym także wielokrotny handel tymi środkami psychotropowymi.

Tego samego dnia około godziny 18:00 w Wałbrzychu - tym razem na ul. Głuszyckiej - w ręce policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego miejscowej komendy z narkotykami w postaci marihuany wpadł 23-latek. Trzy godziny później inni policjanci prewencji na ul. Niepodległości w Wałbrzychu przy 20-latku także znaleźli woreczek strunowy z tymi samymi środkami odurzającymi.

W niedzielę natomiast dalsze działania doprowadziły do zatrzymania z narkotykami kolejnych dwóch młodych mężczyzn. Policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu po północy w Boguszowie-Gorcach na ul. Reymonta zatrzymali 21-latka z metamfetaminą, a około godziny 6:00 znaleźli marihuanę przy 26-letnim wałbrzyszaninie przy ul. Skargi.

Teraz dwóm pierwszym mężczyznom za posiadanie oraz handel środkami psychotropowymi w postaci amfetaminy grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Pozostałym podejrzanym za posiadanie narkotyków 3 lata więzienia. O losie wszystkich mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group