Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 2955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nastolatek w szpitalu

Czwartek, 3 października 2019, 13:33
Aktualizacja: Sobota, 5 października 2019, 8:50
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nastolatek w szpitalu
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj na terenie Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego odbyły się działania pod kryptonimem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Podczas akcji funkcjonariusze szczególnym nadzorem objęli rejony przejść dla pieszych na ruchliwych drogach terenu Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego. Pomimo to – przy deszczowej aurze – w centrum miasta doszło do wypadku z udziałem pieszego, który w miejscu niedozwolonym przechodził przez jezdnię.

Do potrącenia 15-latka doszło w środę około godziny 15:30 na ul. Wysockiego w Wałbrzychu - w rejonie przystanków. Z pierwszych ustaleń policjantów z miejsca zdarzenia wynika, że młody wałbrzyszanin przebiegał przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, kiedy został potrącony przez samochód osobowy, po czym z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w celu ustalenia pełnych okoliczności tego zdarzenia.

A wczorajsze działania - pomimo niekorzystnych warunków pogodowych - przyprowadzone zostały w szczególności na drogach o dwóch lub trzech pasach ruchu w jednym kierunku i w miejscach, w których występuje duże natężenie ruchu pojazdów. W ich trakcie funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ujawnili 13 wykroczeń drogowych dotyczących nieprawidłowego zachowania kierujących w stosunku do pieszych.

Twoja reakcja na artykuł?

2
15%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
3
23%
Smuci
1
8%
Złości
6
46%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group