Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Piątek, 20 lipca 2018 Godz.: 22:36:53 Imieniny: Frederyka, Czesława, Hieronima, Małgorzaty Czytających: 9142 , Zalogowanych: 2 . Niezalogowany

Wiadomości, Czarny Bór

Czarny Bór Open 2017 – medale rozdane

Poniedziałek, 4 grudnia 2017, 10:41, ostatnia aktualizacja: 2017-12-04 10:43
Piotr Skomorokiewicz
Miej świadomość
 
Najnowsze ogłoszenia
Profesjonalna oprawa muzyczna
Suknia ślubna 34/36
Meble pokojowe stan bdb
Profesjonalna pompa do wody
2 pok., pl. Ratuszowy, 1 piętro
Ława pokojowa
Meble młodzieżowe , stan bdb
Mieszkanie z ogrodem -Cieplice
2 pok. Zabobrze, wys. parter
Kupię betoniarkę
Sprzedam silikony
Podciśnieniowe czyszczenie dywanów
Renault Megane 2 1.5 DCI 2003
Drewno opałowe
Opel Vectra B
Bilety, wejściówki i karnety
Sprzątanie w szpitalu
Samsung mega uszkodzony
Tosia i Zosia, pokochaj!
Dwuteownik

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry7
Biblioteka pod Atlantami4
Koncerty9
Inne41
 
Fot. Piotr Skomorokiewicz

Zakończył się zapaśniczy turniej Czarny Bór Open 2017, w ramach którego rozegrano również Puchar Polski seniorek.

W niedzielę od godziny 9.00 na matach rywalizowały młodziczki, kadetki i seniorki. Rozpoczęło się od dokończenia rund eliminacyjnych, po których odbywały się walki finałowe w pierwszych dwóch kategoriach. Zwieńczeniem zawodów były finały w ośmiu kategoriach w Pucharze Polski.

R E K L A M A

Zawody zakończyły się sukcesem dla jedynej reprezentantki miejscowego klubu Heros Czarny Bór. Aleksandra Lewczyńska zdobyła brązowy medal w kategorii M42, pokonując w decydującej walce Wiktorię Niewrzędowską z klubu MLKS AGROS Żary.

Oto pełna lista medalistek:

Czarny Bór Open – młodziczki

Kat. M27
1. Angela Crapio-Casarola - Włochy
2. Maja Kmiecik - KS SOBIESKI Poznań
3. Josephine Wrensch – Niemcy (Jena)

Kat. M33
1. Amelia Tomala - GKS PIAST Wola
2. Kinga Jaronek - AKS Piotrków Trybunalski
3. Anjali Arndt – Niemcy (Sachsen)
Maja Majdańska - MLKS AGROS Żary

Kat. M36
1. Denise Piroddu - Włochy
2. Laurie Lazier - Francja (Hauts De France)
3. Sophia Lange - Niemcy (Berlin)
Kamila Kasprów - LKS DĄB Brzeźnica Rudnik

Kat. M39
1. Volha Hardzei - Białoruś
2. Cassidy Richter - Niemcy (Sachsen)
3. Naemi Leistner - Niemcy (Sachsen)
Klaudia Podgórzak - WLKS Siedlce

Kat. M42
1. Wiktoria Kamela - ULKS SUPLES Wierzbica
2. Nikola Drozdek - MLKS AGROS Żary
3. Wanesa Kania - GKS PIAST Wola
Aleksandra Lewczyńska - ULZKS HEROS Czarny Bór

Kat. M46
1. Wilma Skog - Szwecja
2. Asia Craparotta - Włochy
3. Viktoryia Yakubouskaya – Białoruś
Maria Szkudlarek - MLUKS Karlino

Kat. M50
1. Karyna Shantsava - Białoruś
2. Luna Rothenberger – Niemcy (Sachsen)
3. Klaudia Karwowska - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie
Dagmara Branicka - ULKS SUPLES Wierzbica

Kat. M54
1. Darya Ilyasevich – Białoruś
2. Anouck Maucci - Francja (Hauts De France)
3. Natalia Faroń - MOSM Tychy

Kat. M58
1. Lilly Pfau - Niemcy (Sachsen)
2. Julia Czempińska - UKS GRUNWALD Plewiska
3. Yasmine Soliman – Węgry
Marie Kis – Czechy
Kat. M62
1. Bella Thiem – Niemcy (Berlin)
2. Tereza Turkova - Czechy (Holysov)
3. Natalia Zając - ULKS SOWA Pieszyce

Kat. M66
1. Natalia Kryjer - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie
2. Marta Besek - Chorwacja (Ludbreg)
3. Patrycja Piotrowska - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie

Czarny Bór Open – Kadetki

Kat. C43
1. Justine Vigoroux - Francja (Font Romeu)
2. Marta Gruszkiewicz - LUKS SUPLES Kraśnik
3. Donata Oleksik - MLUKS Karlino
Nika Arutsiunian – Białoruś

Kat. C46
1. Valeryia Kapustsina – Białoruś
2. Amel Rebiha - Francja (Font Romeu)
3. Rebbekka March - Niemcy (Frankfurt)
Tatsiana Blikouskaya – Białoruś

Kat. C49
1. Anastasia Yanotava – Białoruś
2. Aliaksandra Kislyakova - Białoruś (Mogilev)
3. Natalia Walczak - MLUKS Karlino
Klaudia Czyzio - LUKS SUPLES Kraśnik

Kat. C52
1. Angelica Zetterval – Szwecja (Dalby Bk)
2. Josefine Purschke – Niemcy (Frankfurt)
3. Tatsiana Kuchynskaya – Białoruś
Angelina Purschke - Niemcy (Frankfurt)

Kat. C56
1. Anastasia Blayvas - Niemcy (Sachsen)
2. Aurora Russo - Włochy
3. Nova Bergman - Szwecja
Sylwia Martyka - MULKS JUNIOR Dzierżoniów

Kat. C60
1. Anna Szel – Węgry
2. Tatsiana Malyshchytskaya – Białoruś
3. Josephine Haemmerle - Francja (Font Romeu)
Zofia Polowczyk - ULKS TĘCZA Środa Wielkopolska

Kat. C65
1. Noemi Szabados – Węgry
2. Patrycja Wochna - AKS Piotrków Trybunalski
3. Alina Maksimava – Białoruś
Eryka Wizjan - HUSARIA FIGHT TEAM Kozielice

Kat. C70
1. Kseniya Dzibuk - Białoruś
2. Patrycja Pochowska - ULKS GRYF Wojnowo
3. Lilly Schneider - Niemcy (Sachsen)
Karolina Kozłowska - UKS IRON BULLS Bielawa

Puchar Polski

Kat. 48 kg.
1. Tatsiana Yafremenka – Białoruś
2. Fatima Sidakova – Białoruś
3. Viktoryia Apalonik – Białoruś
Felicia Gallo – Francja

Kat. 53 kg.
1. Ninaa Hemmer - Niemcy
2. Ellen Riesterer - Niemcy (Schwarzwald)
3. Hanna Varabieva – Białoruś
Karolina Tjapko - Łotwa

Kat. 55 kg.
1. Katarzyna Krawczyk - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Elena Brugger - Niemcy
3. Patrycja Gil - LUKS SUPLES Kraśnik
Sviatlana Lamashevich – Białoruś

Kat. 58 kg.
1. Emma Johansson - Szwecja
2. Volha Yakimchyk – Białoruś
3. Viktorija Augustauskaite - Litwa
Morena De Vita – Włochy

Kat. 60 kg.
1. Jowita Wrzesień - CSiR Dąbrowa Górnicza
2. Valeryia Chuyashkova – Białoruś
3. Viviane Herda – Niemcy
Veronika Eismant – Białoruś

Kat. 63 kg.
1. Irina Netreba – Azerbejdżan
2. Veranica Ivanova - Białoruś
3. Janny Sommermeyer – Niemcy
Krystina Sazykina – Białoruś

Kat. 69 kg.
1. Maria Selmaier - Niemcy
2. Hanna Sadchanka – Białoruś
3. Pauline Lecarpentier – Francja
Yauheniya Andreichykava – Białoruś

Kat. 75 kg.
1. Anna Wawrzycka - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Anna Urbanowicz - MKS CEMENT-GRYF Chełm
3. Nikolett Szmolka – Węgry
Hanna Maslakova - Białoruś
Następna wiadomość Inne wydarzenia 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Tam szkolą następców Baranowskiego Tam szkolą następców Baranowskiego 

Szczawno-Zdrój Piątek, 15:01
20 lipca 2018

Kolejna ciekawa oferta dla miłośników kolarstwa.
Polscy koszykarze na wózkach lepsi od Turcji Polscy koszykarze na wózkach lepsi od Turcji 

Wałbrzych Piątek, 14:36
20 lipca 2018

Rozpoczęły się zmagania w ramach IV Międzynarodowego Turnieju Koszykówki na Wózkach.
Piłkarze klasy A poznali swój terminarz Piłkarze klasy A poznali swój terminarz  (3)

REGION Czwartek, 12:16
19 lipca 2018

Piłkarze występujący w klubach klasy A rozpoczną zmagania w sierpniu.
Otylia Jędrzejczak ponownie w Wałbrzychu 

Wałbrzych Czwartek, 12:05
19 lipca 2018

Z przyjemnością informujemy, że w Centrum AQUA ZDRÓJ po raz kolejny będziemy gościć Otylię...
Akademiczki z Wałbrzycha rozbiły wrocławianki [FOTO] Akademiczki z Wałbrzycha rozbiły wrocławianki  

Wałbrzych Czwartek, 10:40
19 lipca 2018

Podopieczne Kamila Jasińskiego rozegrały drugi mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem.
Czwarty tydzień zgrupowań letnich w Aqua Zdroju Czwarty tydzień zgrupowań letnich w Aqua Zdroju  (3)

Wałbrzych Środa, 13:24
18 lipca 2018

W Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ rozpoczęto czwarty tydzień letnich zgrupowań sportowych.
Tomasz Wepa ponownie w Górniku  (3)

Wałbrzych Środa, 12:12
18 lipca 2018

Jak podaje oficjalna strona klubu piłkarskiego Górnik Wałbrzych, pierwszym oficjalnym transferem, jaki...
Unia wraca do pracy Unia wraca do pracy  (1)

Stare Bogaczowice Środa, 11:46
18 lipca 2018

Piłkarze Unii Stare Bogaczowice rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu, który po spadku z klasy A...
Biel zagra w Bełchatowie  (2)

Kraj Wtorek, 13:42
17 lipca 2018

Wychowanek piłkarskiego Górnika zagra w II–ligowym GKS–ie Bełchatów.
Kolarze na trasie Kolarze na trasie 

Wałbrzych Wtorek, 08:53
17 lipca 2018

Kolarze LKKS Górnik Wałbrzych zajęli niezłe miejsca w XXIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w...
Międzynarodowe zawody na ksiażańskim hipodromie [FOTO] Międzynarodowe zawody na ksiażańskim hipodromie  

Wałbrzych Poniedziałek, 14:03
16 lipca 2018

W Książu zakończyły się VI Mistrzostwa w powożeniu precyzyjnym zabytkowych zaprzęgów konnych.
Międzynarodowy turniej koszykówki na wózkach odbędzie się w Wałbrzychu Międzynarodowy turniej koszykówki na wózkach odbędzie się w Wałbrzychu  (2)

Wałbrzych Poniedziałek, 13:29
16 lipca 2018

Zapraszamy wszystkich miłośników basketu na Międzynarodowy Turniej Koszykówki na Wózkach o Puchar...
Zobacz więcej artykułów
 
 
Kalendarz wydarzeń
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W sobotę dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2018 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo