Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 2757
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Nie każde dziecko może wyjechać na wakacje"

Czwartek, 30 maja 2013, 6:29
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: "Nie każde dziecko może wyjechać na wakacje"
Fot. Organizatorzy
Na terenie Gminnego Zespołu Szkół nr 2 w Wałbrzychu odbył się Festyn Rodzinny "Nie każde dziecko może wyjechać na wakacje", zorganizowany przez Stowarzyszenie Edukacyjno–Wychowawcze Ziemi Wałbrzyskiej „Azymut” i I Środowiskowy Szczep Harcerski „Horyzont.

Festyn miał na celu pozyskanie jak największej ilości darczyńców, którzy zdecydowaliby się wesprzeć akcję. Pozyskane środki pieniężne przeznaczone zostaną dla dzieci z rodzin, które nie kwalifikują się do pomocy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wyjazd dzieci na dwutygodniowy pobyt do Wilcza organizuje Stowarzyszenie Edukacyjno Wychowawcze Ziemi Wałbrzyskiej "Azymut".

Impreza obfitowała w wiele atrakcji: były gry i zabawy na świeżym powietrzu, karaoke, przeciąganie liny, malowanie twarzy, pokazy udzielania pierwszej pomocy. Odbyła się też loteria fantowa. Organizator zapewnił ciepły posiłek, oraz słodki poczęstunek.

„Dziękujemy uczestnikom Festynu za wsparcie. Korzystając z okazji chciałabym serdecznie podziękować Firmom, które dokonały pierwszych wpłat darowizn na nasze konto” – powiedziała Prezes Stowarzyszenia Grażyna Borowska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Festynu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group