Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2226
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nie lada atrakcje w bibliotece

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 29 stycznia 2010, 12:03
Aktualizacja: 12:05
Autor: red
Biblioteka pod Atlantami oraz filie biblioteczne w całym mieście przygotowały na okres ferii zimowych zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Wałbrzycha.

I tak w Bibliotece pod Atlantami organizacją czasu wolnego młodych wałbrzyszan zajmie się Oddział Dziecięco-Młodzieżowy. Od poniedziałku do piątku w godzinach 11-13 odbywać się tu będą „Ferie z Mikołajem”, czyli zajęcia dla dzieci, zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne, projekcie filmowe.
Natomiast 9 lutego o godzinie 13.00 odbędzie się tu spotkanie pt. „Za co lubimy Mikołaja”. Będzie to spotkanie z młodzieżą w ramach Dyskusyjnego Klubu Młodych. Na 11 lutego i godzinę 11.15 zaplanowane jest spotkanie z rodzicami pod hasłem „O dziecięcej logice zawartej w Mikołaju”.

O wolny czas naszych pociech zadbają również filie biblioteczne.
Filia na Nowym Mieście jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11-13. W tym czasie maluchy wezmą udział w projekcie „Podróż do krainy baśni” – odbywać się tu będą zajęcia i zabawy z wykorzystaniem motywów z najpiękniejszych baśni świata.
Natomiast filia na Starym Zdroju jest czynna również od poniedziałku do piątku, tyle że w godzinach 12-14. Tam dzieci wezmą udział w akcji „Bajowy Wałbrzych” – zajęcia będą inspirowane baśniami i legendami z naszego regionu. Oprócz tego maluchy wezmą udział w zajęciach plastycznych i projekcjach filmowych.

Filia na Sobięcinie przygotowała dla swoich podopiecznych warsztaty arterapii – „Odkryj siebie i innych”. Warsztat będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 11-13. W filii na Białym Kamieniu zabawy odbywać się będą w oparciu o teksty wybranych utworów literackich dla dzieci w ramach akcji „Literackiej igraszki”. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 11-13.

Na Podzamczu filia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12. Tu ferie zatytułowano „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka” – odbywać się tu będą zajęcia edukacyjne, gry, zabawy, zajęcia plastyczne. I wreszcie punkt biblioteczny na Szczawienku będzie do dyspozycji dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14. Akcja „Tu nie tylko czytam” obejmuje zabawy i zajęcia plastyczne.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group