Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 4403
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Nie zostawiają ludzi w potrzebie

Poniedziałek, 26 lutego 2024, 6:40
Aktualizacja: 8:44
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Nie zostawiają ludzi w potrzebie
Fot. Dolnośląskie Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze
Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją w Dolnośląskim Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze miało miejsce wyjątkowe wydarzenie.
- Naszą misją jest niesienie pomocy tym, którzy zwątpili w jej otrzymanie. Dajemy nadzieję tym, którzy ją utracili, wiarę, że nawet w najtrudniejszej sytuacji jest wyjście, że obok nikogo nie przechodzimy obojętnie, bo każdy zasługuje na pomoc - informują pracownicy DCLU.

Oficjalnie zainaugurowali działalność Poradni Zdrowia Psychicznego wraz z Punktem Zgłoszeniowego-Koordynacyjnym działających w Centrum w Czarnym Borze. Czarnoborska placówka jest podwykonawcą Centrum Zdrowia Psychicznego działającą w strukturach Specjalistycznego Szpitala im. dra Sokołowskiego w Wałbrzychu. Poradnia i Punkt to miejsca, gdzie każda osoba, w trakcie lub po przebytym kryzysie psychicznym, jej rodzina i bliscy, mogą uzyskać wsparcie. Cierpisz, patrząc, jak droga Ci osoba nie radzi sobie z emocjami? Przyczyny mogą być różne, np. ból po stracie kogoś bliskiego, poczucie wykluczenia, utrata stabilności, przemoc psychiczna i fizyczna w rodzinie. Zgłoś się już dziś po profesjonalną i bezpłatną pomoc do wykwalifikowanych osób pracujących w czarnoborskiej Poradni i skorzystaj z bezpłatnej pomocy specjalistów. Pomagają oni od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00. Zadzwoń pod numer 74 667 52 26 lub 748450124 wew. 30.

- Centrum to miejsce, gdzie można otrzymać natychmiastowe, bezpłatne wsparcie, bez skierowania, bez zapisywania się na wizytę. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z dziedziny psychiatrii, psychoterapii. Ideą Centrum jest odejście od modelu izolacyjnego do środowiskowego, które obejmuje wsparcie pacjenta, ale także jego najbliższego otoczenia - mówi dyrektor Dolnośląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze Marek Zawada.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group