Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 5556
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Czarny Bór: Niegroźne dachowanie

Wtorek, 19 kwietnia 2022, 6:41
Aktualizacja: 10:23
Autor: red
Wałbrzych/Czarny Bór: Niegroźne dachowanie
Fot. KMP Wałbrzych
W święta doszło na naszych drogach do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń drogowych.

W trakcie służby policjanci odnotowali siedem zdarzeń, w tym dwa wyglądające poważnie, na szczęście zakończone drobnymi obrażeniami ciała u uczestników.

Do pierwszego z nich doszło w piątek około godziny 14:00 na ul. Orkana w Wałbrzychu. 25-letni mieszkaniec Świebodzic, jadący samochodem osobowym, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającej się również „osobówką” 39-letniej wałbrzyszance. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwa dowody rejestracyjne za uszkodzenia pojazdów. Ustalili, że kierujący byli trzeźwi. Sporządzili także dokumentację procesową, która trafi teraz do sądu.

Drugie zdarzenie miało miejsce również w piątek po godzinie 17:00 w Czarnym Borze na ul. Kamiennogórskiej. Mieszkaniec Kamiennej Góry w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze stracił panowanie nad prowadzonym samochodem osobowym doprowadzając do tzw. dachowania pojazdu. Mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze również zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu za uszkodzenia. Kamiennogórzanin został ukarany mandatem karnym w kwocie 1020 złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
1
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
1
10%
Złości
5
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group