Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 4157
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Nieocenieni wolontariusze

Wtorek, 6 czerwca 2023, 9:39
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Nieocenieni wolontariusze
Fot. PSP nr 10 Wałbrzych
Za nami uroczystość podsumowania tegorocznej zbiórki Żonkilowej Kwesty dla wałbrzyskiego Hospicjum.

To niezwykłe wydarzenie jest dedykowane niezawodnym wolontariuszom wraz z ich bliskimi, którzy wnieśli ogromne wsparcie i otwarli swoje wielkie serca. Podsumowanie odbyło się wczoraj w Hali Sportowej, mieszczącej się przy ulicy Słonecznej 1 w Szczawnie-Zdroju.

- Była to wyjątkowa okazja, aby wyrazić nasze głębokie podziękowania za nieoceniony wkład i poświęcenie naszych niezastąpionych wolontariuszy - mówi Renata Wierzbicka, szefowa Hospicjum.

Jak co roku do szlachetnej akcji przyłączyli się również wałbrzyscy funkcjonariusze policji. Zbiórka trwała od 21-28 kwietnia, gdzie ponad 1000 wolontariuszy kwestowało na terenie Wałbrzychu i powiatu wałbrzyskiego. Podczas tegorocznej akcji udało się zebrać ponad 200 tys. złotych.

Towarzystwo Opieki Paliatywnej w Wałbrzych po raz czwarty zorganizowało zbiórkę pod nazwą „Żonkilowa Kwesta”. 1040 wolontariuszy kwestowało na rzecz Wałbrzyskiego Hospicjum, w tym na rehabilitacje dzieci terminalnie i nieuleczalnie chorych, które są pod opieką placówki. Do zbiórki kolejny już raz przyłączyli się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

20
74%
Cieszy
1
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
5
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group