Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5043
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niesforni lokatorzy

Niedziela, 18 grudnia 2022, 6:48
Autor: red
Wałbrzych: Niesforni lokatorzy
Fot. SM "Podzamcze"
Po raz kolejny Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu informuje o zalegających w różnych nieprzystosowanych do tego miejscach, odpadach wielkogabarytowych. Spółdzielnia odnotowała w ostatnich dniach dwa kolejne tego typu przypadki.

Tym razem z taką sytuacją mamy do czynienia w budynku przy ulicy Kasztelańskiej 20. Tam niesforny mieszkaniec pozostawił w piwnicy na przejściu korytarzowym deski, drzwi, pralkę, materac i inne odpady. Natomiast w budynku przy ulicy Kasztelańskiej 50 inny lokator pozostawił w piwnicy płyty meblowe.

Podzamcze to wielka dzielnica i dlatego takie sytuacje zdarzają się tam co jakiś czas. SM Podzamcze za każdym razem reaguje na sygnały mieszkańców i wzywa osoby, które pozostawiają odpady wielkogabarytowe, np. w korytarzach, przy boksach śmietnikowych czy w piwnicach, do ich jak najszybszego usunięcia.

SM Podzamcze oprócz tego, że wzywa osoby, które te odpady pozostawiły w piwnicy, do ich natychmiastowego usunięcia, przypomina, że pozostawienie takich rzeczy to nie tylko dodatkowe koszty dla pozostałych mieszkańców tych bloków, ale również możliwość zastosowania kary pieniężnej. Tego typu materiały powinny został wywiezione do PSZOK-u na ulicę Beethovena.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
1
9%
Hahaha
1
9%
Nudzi
1
9%
Smuci
2
18%
Złości
4
36%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group