Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4661
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niespełna miesiąc do Przewałki

Sobota, 16 kwietnia 2011, 14:32
Aktualizacja: 14:33
Autor: PAW
Wałbrzych: Niespełna miesiąc do Przewałki
Fot. organizatorzy
Ponad 30 zgłoszeń napłynęło do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na 13. Ogólnopolską Giełdę Kabaretową „PrzeWAŁka”. Kabarety prześcigają się w skeczach, modne stały się stand– upy.

- Teraz trzeba wybrać 6 grup lub osób, które zdecydowały się na monologi (wspomniane stand-upy). Zachwyca nie tylko pomysł na dobry humor, ale coraz lepszy warsztat, prezentowany także przez młode grupy. Najlepsi z najlepszych wystąpią w maju przed publicznością i jurorami – mówi dyrektor WOK, Jarosław Buzarewicz.

W wyborze pomaga także Aneta Talkowska z Piwnicy pod Baranami, od kilku lat związana z PrzeWAŁką, laureatka jednej z pierwszych edycji.
- To wydarzenie, które mocno mobilizuje środowisko kabaretowe. Kochamy PrzeWAŁkę za wszystko – mówi Aneta Talkowska.

Najbliższy etap „przeWAŁkowania” grup kabaretowych już 13 i 14 maja 2011 roku. Od godz. 18.00 w Hotelu „Maria” kabareciarze będą leczyć publiczność podczas dwudniowej terapii śmiechem, bo każda impreza ma swój klimat. Lekarzy wyręczą: Kabaret Paranienormalni, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Chyba oraz sześć kabaretów konkursowych. Biały personel: Aneta Talkowska i Maciej Półtorak z Piwnicy pod Baranami. Jury, prawie jak eNeFZet: Katarzyna Piasecka, Stefan Friedmann, Jacek Fedorowicz.
- Terapia składa się z: 10 godzin śmiechu, dancingu zapoznawczego (w pierwszym dniu imprezy), gali wręczania nagród (w drugim dniu imprezy). Szpitalne stroje mile widziane – zaprasza Joanna Kakuba, kierownik impresariatu WOK.

Ilość miejsc jest ograniczona. WOK prosi o szybką rezerwację. Uprasza się także szanownych pacjentów o zabranie garstki leków na ból brzucha (oczywiście ból ten wywołany będzie śmiechem). Bez obaw! Lekarze i pielęgniarki będą na miejscu.

„Czas na komiks” to wystawa towarzysząca giełdzie w BWA Zamek Książ. Zapraszamy od 29 kwietnia do 19 czerwca 2011 roku.

Zapraszamy na stronę internetową: przewalka.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group