Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2687
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowa aplikacja mobilna i beacony w Galerii Victoria

Sobota, 27 sierpnia 2016, 9:49
Aktualizacja: 9:51
Autor: red
Wałbrzych: Nowa aplikacja mobilna i beacony w Galerii Victoria
Fot. Galeria Victoria
Jeśli podczas robienia zakupów w centrum handlowym Galeria Victoria masz w kieszeni smartfona, bądź pewien, że nie ominie Cię żadna ważna promocja czy wydarzenie. Galeria Victoria jako pierwszy obiekt handlowy w regionie wdrożyła technologię BLE (Bluetooth Low Energy), zwaną potocznie beaconami. Po przekroczeniu progu wałbrzyskiego centrum handlowego, zostaniemy automatycznie powiadomieni o promocjach oraz ciekawych ofertach sklepów.

Nowa technologia ma jeszcze bardziej uatrakcyjnić proces zakupowy w centrum. Od teraz podczas wizyty w Victorii, mijając poszczególne sklepy będziemy na bieżąco informowani o aktualnych promocjach, najnowszych wydarzeniach i atrakcyjnych zniżkach. Komunikat powiadamiający, np. w formie kuponu rabatowego, trafi bezpośrednio na ekran naszego smartfona. Aby skorzystać z usługi, wystarczy mieć wcześniej zainstalowaną aplikację mobilną Galeria Victoria oraz włączony bluetooth. Aplikację można bezpłatnie pobrać z Google Play oraz App Store. W przesyłaniu treści na telefony klientów będzie pomagać aż 50 specjalnych sensorów, umieszczonych na terenie Galerii Victoria.
- Chcemy zapewnić odwiedzającym nas gościom kolejny, nowoczesny kanał informacji. Technologia beacon w prosty sposób pozwala nam informować o bieżących promocjach, które czekają w naszym centrum. W ten sposób już nikt nie przeoczy akcji wyprzedażowej, atrakcyjnego eventu lub specjalnej oferty, czy też otwarcia nowego sklepu - mówi Grzegorz Samczuk, Dyrektor Galerii Victoria.

Nowa aplikacja mobilna Galeria Victoria składa się z 5 boksów tematycznych takich jak: promocje, aktualności, plan centrum wraz z katalogiem sklepów i usług, kontakt, a także informacje dotyczące dojazdu. Plan Galerii sprawia, że dotarcie do każdego wybranego sklepu jest o wiele prostsze, a w zakładce Jak dojechać znajdziemy m.in. rozkład bezpłatnego autobusu kursującego do Victorii. Intuicyjne menu oraz szata graficzna aplikacji stworzone zostały w oparciu o estetyczny i nowoczesny design. Czytelny ekran startowy to minimum słów i intuicyjne komunikaty graficzne.

W najbliższym czasie ogłoszony zostanie konkurs z nagrodami dla wszystkich, którzy pobrali i aktywnie korzystają z aplikacji Galerii Victoria. Szczegóły pojawią się na stronie internetowej centrum oraz… na ekranie smartfonów użytkowników aplikacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group