Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4239
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Nowa płyta Nullizmatyka

Środa, 26 października 2022, 10:21
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Nowa płyta Nullizmatyka
Fot. użyczone
Dziś premiera klipu zapowiadającego nową płytę Nullizmatyka i Tyrana! Krążek „Zabójca Królowej" ukaże się w połowie grudnia.

To już dziś w internecie pojawi się klip do pierwszego singla promującego album „Zabójca Królowej". Jak przyznaje Nullizmatyk, tekst do numeru „Czwarty Raz" napisało życie, a obrazek i historie ludzi, którzy wystąpili w teledysku nie zostawiają żadnych wątpliwości, że nigdy nie można się poddawać. Premiera utworu zaplanowana jest o godzinie 10.00. Występują w nim urodzeni wojownicy Frenky "The Flash" Pawlak oraz Marcin Balcerowski.

To video do pierwszego singla promującego płytę, której premierę zaplanowano w połowie grudnia. Kawałek Nullizmatyka „Czwarty Raz" wyprodukował Tyran, za realizację klipu odpowiada Juzz Media. W klipie pojawiają się Frenky "The Flash" Pawlak, polski zawodnik formuły K-1 zamieszkały w Austrii, a w młodości także skoczek narciarski i kombinator norweski,15–krotny mistrz świata WFCA, 3–krotny mistrz Europy, 2–krotny mistrz Austrii oraz Marcin Balcerowski, światowej sławy koszykarz na wózku, a przed laty I-ligowego Górnika Wałbrzych.

Klip zapowiada zaplanowaną na 16 grudnia tego roku premierę albumu „Zabójca Królowej".

To drugie po „SPG Dystrykt" oficjalne solo Nullizmatyka. Głównym producentem odpowiedzialnym za warstwę muzyczną krążka jest Tyran.

Brzmienie i klimaty płyty utrzymane są w stylistyce klasycznego hip hopu lat 90. W wielu numerach pojawia się żywy bas, który wyszedł spod ręki Rafał Boryckiego związanego z Lao Che. Miksem i masteringiem krążka zajął się Eprom.

„Zabójca Królowej" to emocjonalna podróż przez życie rapera. Liryka bogato okraszona metaforami, przeplata się z wyrazistym przekazem, co czyni teksty Nullizmatyka na tyle uniwersalne, że każdy słuchacz jest w stanie odnaleźć w nich sporą cząstkę siebie. Oczywiście na albumie nie zabraknie chropowatego stylu, wyszukanych rymów, techniki, unikatowego flow na samplowanych bitach oraz mocnej braggi, czyli tego do czego Nullizmatyk zdążył nas już przyzwyczaić w swojej twórczości.

Preorder albumu jest już dostępny na https://dystrykt.pl/preorder, gdzie można go zakupić w wersji standard i deluxe.

Pierwotnie album „ZK" nosił nazwę „Zabójcza Królowa" i był praktycznie w całości stworzony na samplach zespołu Queen. Niestety Królowa nie wyraziła zgody na prawa autorskie do sampli użytych przez Tyrana i Nullizmatyka. Wynikiem czego prawie cały album został wyprodukowany po raz drugi, a sample Queen zostały zastąpione innymi.

Premierowy klip dostępny będzie pod adresem -

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group