Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2440
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowe aktywności uczniów ZS4

Sobota, 17 lutego 2018, 13:19
Autor: opr. red.
Wałbrzych: Nowe aktywności uczniów ZS4
Fot. użyczone
Uczniowie wałbrzyskiego Zespołu Szkół nr 4 nie mogą narzekać na nudę. Jednak oprócz szkolnych obowiązków i dodatkowych zajęć edukacyjnych mają też czas na rozrywkę i aktywny wypoczynek.

Młodzież z klasy policyjnej II D wzięła udział w policyjnym konkursie filmowym „Babciu, nie oddawaj pieniędzy - to nie akcja policyjna!”, pomagała w organizacji olimpiady i konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” a obecnie tworzy cykl prezentacji BHP dla uczniów klas młodszych w szkołach podstawowych i gimnazjalnych. W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu zapoznawała się z kulisami policyjnej pracy, ćwiczyła strzelanie na strzelnicy Fundacji Przetrwanie, wzięła udział w manewrach rozpoznawczych w hali Makro a w Sądzie Okręgowym w Świdnicy obserwowała przebieg rozpraw sądowych.

Integralną częścią edukacji tej klasy jest też cykl wykładów w zakresie edukacji prawnej. A czas poza zajęciami szkolno-edukacyjnymi młodzież z klasy policyjnej II D spędza aktywnie na wycieczkach, klasowych ogniskach, w kinie czy w Parku Trampolin "Go Jump".

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group