Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2337
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowi najemcy w Galerii Victoria

Sobota, 5 lipca 2014, 9:00
Aktualizacja: Niedziela, 6 lipca 2014, 7:41
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Nowi najemcy w Galerii Victoria
Fot. użyczone
Stara Mydlarnia, Sklep Mega, Inter Motors, Telewizja NC+, Totalizator Sportowy i CityFit nowymi najemcami Galerii Victoria Wałbrzych.

Wałbrzych, 3 lipca 2014 r. – Firmie Keen Property Management, zarządcy Galerii Victoria w Wałbrzychu, udało się pozyskać aż sześciu nowych najemców Centrum Handlowego. Miłośnicy motoryzacji już mogą zrobić zakupy w profesjonalnym sklepie Inter Motors Wałbrzych. Jest to pierwszy salon motocyklowy w Polsce, który znajduje się w galerii handlowej. Sklep zlokalizowany jest na poziomie +1. Od czerwca funkcjonuje w Galerii Victoria punkt Totalizatora Sportowego, który oferuje bogatą gamę gier i zakładów takich jak Lotto, Kaskada, Multi Multi. W lipcu w wałbrzyskim centrum handlowym działalność rozpoczną kolejni Najemcy.

-Naszym Najemcom zapewniamy korzystne, ale przede wszystkim transparentne i dopasowane do dzisiejszej sytuacji na rynku warunki, dzięki czemu stale podpisujemy nowe umowy, a firmy, które prowadzą działalność w Galerii Victoria, decydują się z nami pozostać na kolejne lata. Sześć nowych punktów z pewnością wzbogaci ofertę handlowo-usługową wałbrzyskiego Centrum Handlowego oraz potwierdza, jak duży potencjał tkwi w Galerii Victoria. Jednocześnie prowadzimy zaawansowane negocjacje z kolejnymi najemcami, a ostatnie wolne lokale zamierzamy wynająć jeszcze w tym roku– poinformował Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.

Na początku lipca planowane jest otwarcie punktu Telewizji NC+ oraz Starej Mydlarni. Oba sklepy zlokalizowane będą na parterze Centrum Handlowego. Także w lipcu działalność rozpocznie sklep odzieżowy Mega – Clothing for you. Sklep oferuje asortyment dla szerokiego grona klientów, którzy cenią sobie wygodę, elegancję, styl, światowe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością i przystępną ceną. Sklep o powierzchni 102 m2 znajdował się będzie na poziomie +1, w pobliżu H&M.

Jeszcze w tym roku w Galerii Victoria wystartuje CityFit. Jest to innowacyjna sieć klubów fitness, która oferuje najwyższej klasy sprzęt światowych marek oraz komfortową przestrzeń do ćwiczeń - bez długoterminowych umów! Członkom klubów CityFit oferuje dostęp przez całą dobę, w niespotykanie niskiej cenie. Będzie to największy i najnowocześniejszy klub fitness w regionie.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group