Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 5412
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowy cykl w WOK–u

Poniedziałek, 10 stycznia 2022, 8:35
Aktualizacja: 12:13
Autor: red
Wałbrzych: Nowy cykl w WOK–u
Fot. WOK Wałbrzych
Wraz z początkiem nowego roku ekipa Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury przygotowała nową propozycję cyklu warsztatów dla dorosłych. Niedziele Dobrych Wibracji to specjalne spotkania dla tych, którzy szukają odskoczni od obowiązków i gonitwy dnia codziennego. Pierwsze spotkanie już 23 stycznia. WOK zaprasza na warsztaty makramy. Zapisy trwają!
– Warsztaty będą organizowane w niedziele, zazwyczaj ostatnią niedzielę miesiąca. Będą to warsztaty o bardzo różnej tematyce. Od lutego po spotkaniach będą organizowane także koncerty mis i gongów tybetańskich. Zatem po warsztatach będzie można dodatkowo się zrelaksować na koncercie – mówi Justyna Drapała z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Pierwsze spotkanie w nowym cyklu zaplanowano 23 stycznia. Tego dnia odbędą się warsztaty makramy. To arabska technika plątania sznurków.

– Pierwsze spotkanie będzie dla tych, którzy jeszcze nie mieli kontaktu z tą techniką. Podstawowe warsztaty rozpoczną się o godzinie dziesiątej. O godzinie piętnastej, dla tych, którzy już coś potrafią przygotowaliśmy warsztat tworzenia makramowego kwietnika – dodaje Drapała.

Nowy cykl to comiesięczne, za każdym razem inne spotkania. W tej chwili trwa ustalanie całego kalendarza. W planach są między innymi warsztaty tworzenia wisiorów z kamieni szlachetnych czy obrazów z mchu.

Niedziele Dobrych Wibracji to propozycja dla dorosłych, szczególnie grup znajomych, którzy szukają odskoczni od codziennych obowiązków.

– To będą spotkania pełne pozytywnej energii. Zachęcamy do tego by przychodzić ze znajomymi – dodaje instruktorka WOK.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group