Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 2428
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O korupcji ze znanymi

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 kwietnia 2010, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: DK
O tym, że polska piłka nożna nie jest wolna od problemów, wie każdy mieszkaniec naszego kraju. Najwięcej z pewnością Jan Tomaszewski, który w 2005 roku objął funkcję Prezesa Etyki Polskiego Związku Piłki Nożnej. Już 22 kwietnia o godzinie 11.30 wszyscy chętni będą mieli okazję porozmawiać z nim w trakcie spotkania zorganizowanego przez wykładowców PWSZ AS.

Pomimo kontrowersji, jakie budzi osoba Jana Tomaszewskiego, jest to jeden z najlepszych polskich piłkarzy. Zdobywca trzeciego miejsca na Mistrzostwach Świata w 1974 roku i srebrny medalista XXI Igrzysk Olimpijskich w Montrealu. Po zakończeniu kariery sportowej pracował jako felietonista i komentator m.in. w TVP oraz stacji Wizja Sport. Bardzo dobrze zna ten sport i mechanizmy nim kierujące. Jest więc szansa, że czwartkowe spotkanie okaże się bardzo interesujące dla zgromadzonych gości. Tym bardziej, że oprócz „człowieka, który zatrzymał Anglię”, zaproszono na nie również zastępcę redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Krzysztof Świercza i szefa działu Piłka Nożna, Antoniego Bugajskiego.

Pomysł zorganizowania takiego spotkania wypłynął od dr Marka Golińczaka i dr Ryszarda Kesslera, wykładowców z Instytutu Społeczno- Prawnego. Konferencja odbędzie się w ramach przedmiotu Patologie i zagrożenia życia społeczno – politycznego, 22 kwietnia o godzinie 11.30 w sali nr 120 w budynku przy ulicy P. Skargi 14a.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group