Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4872
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: O mały włos od tragedii

Poniedziałek, 9 grudnia 2013, 15:10
Aktualizacja: 15:30
Autor: opr.red.
Wałbrzych: O mały włos od tragedii
Fot. red.
Zarzut spowodowania zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób usłyszy 32–letni mieszkaniec Wałbrzycha zatrzymany przez policję w niedzielę rano. Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwym prowadził samochód, a następnie wpadł nim w jeden z budynków mieszkalnych przy ulicy Niepodległości, uszkadzając przyłącze gazowe.

Do zdarzenia doszło około godziny 4.30 w niedzielę. 32-letni mieszkaniec Wałbrzycha będąc kompletnie pijany uderzył prowadzonym przez siebie samochodem w ścianę jednego z budynków mieszkalnych w mieście, czego skutkiem było uszkodzenie gazowego przyłącza.

Swoim zachowaniem sprowadził ogromne niebezpieczeństwo na osoby tam zamieszkałe. 23 lokatorów zostało ewakuowanych do czasu usunięcia usterki. Sprawca całego zdarzenia natychmiast został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Jak się okazało miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Za spowodowanie zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób Kodeks Karny przewiduje nawet do 8 lat więzienia. 32-latek odpowie również za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group