Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2159
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: O.S.T.R. w K 10 – bilety rozlosowane

Piątek, 14 stycznia 2011, 18:56
Aktualizacja: 18:56
Autor: red
Dziś w wałbrzyskim klubie muzycznym K 10 wystąpi O.S.T.R. Wylosowaliśmy zwycięzcę naszego konkursu.

O.S.T.R., właściwie Adam Ostrowski urodził się 15 maja 1980 w Łodzi, znany również jako Ostry – polski producent muzyczny, kompozytor, skrzypek i raper. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Ostrowski występuje od 1993 roku. Współzałożyciel grupy muzycznej BDC, przekształconej w latach późniejszych w grupę LWC. Muzyk, który współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Michał Urbaniak, Tede, Fokus, DJ Deszczu Strugi, DonGURALesko, Vienio i Pele, Fu, Pezet, Sistars, Byanca, Wojtek F, Craig G oraz Emade, z którym w 2005 roku pod nazwą POE, wydał album Szum Rodzi Hałas. W swej twórczości porusza takie zagadnienia jak: polityka, korupcja oraz problemy społeczne. W 2006 roku wystąpił w epizodycznej roli w filmie Z odzysku w reżyserii Sławomira Fabickiego.

OSTR na wielu imprezach hip-hopowych prezentował swój freestyle w wersji koncertowej, choć ma na swoim koncie także sukcesy we freestyle battle, jak wygrana na corocznej, międzynarodowej imprezie Hip Hop Kemp 2004. Za przełomowy moment w swojej karierze uznał natomiast odbyty w 2001 roku freestyle'owy pojedynek z Eldo, który miał miejsce w Szczecinie.

Laureat plebiscytu Polskiego Radia Szczecin w ramach audycji WuDoo w kategoriach Album roku za album Jazzurekcja oraz Wykonawca roku. W 2006 roku raper otrzymał przyznaną po raz pierwszy nagrodę Polskiego Radia BIS Biser w kategorii Najlepsza energia na koncercie. Trzykrotny laureat złotej płyty za HollyŁódź z roku 2007, Ja tu tylko sprzątam z 2008 oraz O.c.b. z 2009. Laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz czterokrotny laureat nagrody Ślizger przyznawanej przez czasopismo Ślizg, postać roku 2008 zdaniem portalu Spinner Polska.

Źródło: Wikipedia

By wygrać podwójną wejściówkę na koncert O.S.T.R. wystarczyło wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmiało: Czy O.S.T.R współpracował z Tede?

Prawidłowa odpowiedź brzmi TAK. Podwójna wejściówka trafiła do Joanny Kochanowskiej. Gratulujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group