Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2480
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: O szczepieniach w zakładach pracy

Sobota, 17 kwietnia 2021, 6:44
Autor: red
Wałbrzych/REGION: O szczepieniach w zakładach pracy
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" wspólnie z kancelarią PCS Paruch Chruściel Schiffter Littler Global zapraszają w poniedziałek 19 kwietnia o godzinie 13.00 na profil facebook WSSE do udziału w bezpłatnym webinarium WSSE. Temat "Szczepienia w zakładach pracy – o czym należy pamiętać?".

W najbliższych tygodniach mają rozpocząć się szczepienia w zakładach pracy przeciwko COVID-19. Pracodawcy widzą wiele szans w zaszczepieniu pracowników, ale mają też wiele wątpliwości. Pomożemy je wyjaśnić podczas naszego webinarium.

Podczas spotkania odpowiemy m.in. na pytania:

1. Czy można różnicować warunki zatrudnienia pracowników zaszczepionych i pozostałych?
2. Czy i jak można pracowników skłaniać do szczepień?
3. Czy można premiować zaszczepionych?
4. Jak przetwarzać dane dot. zaszczepienia i do jakich potrzeb można je wykorzystywać?

Prelegenci:

Sławomir Paruch - radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global. Od ponad 20 lat doradza przedsiębiorcom w sprawach HR. Jest jednym z najwybitniejszych ekspertów prawa pracy w Polsce, w tym specjalistą w zakresie sporów sądowych, sporów zbiorowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz zwolnień grupowych i indywidualnych. Specjalizuje się w sprawach dot. związków zawodowych, mobbingu, dyskryminacji, godzin nadliczbowych i umów o zakazie konkurencji. Jest ekspertem w zakresie zasad wynagradzania i premiowania pracowników.

Karolina Kanclerz - radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global. Zarządza biurem we Wrocławiu. Posiada bogate doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych łącząc interdyscyplinarne doświadczenie z biznesowym podejściem do prowadzonych spraw. Doradza w sprawach kompleksowego wsparcia działów HR oraz compliance, w tym restrukturyzacji zatrudnienia i zwolnień wyższej kadry menedżerskiej. Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie procesowe prowadzi klientów w trakcie postępowań wyjaśniających na tle mobbingu i dyskryminacji. Swoją wiedzą dzieli się wykładając na studiach MBA oraz w trakcie prelekcji na konferencjach i szkoleniach.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
6
75%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group