Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3664
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Obkup się w bilety!

Środa, 8 maja 2024, 7:42
Aktualizacja: 8:43
Autor: red
Wałbrzych: Obkup się w bilety!
Fot. Tobiasz Papuczys
W Teatrze Dramatycznym promocja OBKUP SIĘ W BILETY po raz drugi – wyjątkowo ponownie w tym miesiącu!

Promocyjne ceny na majowe spektakle będą obowiązywały przez cały czwartek 9.05. online lub w kasie teatru. A wśród majowych tytułów ANCORA TU - muzyczna fantazja o Wałbrzychu marzeń i o tym, jak bardzo czasem potrzebujemy wiatru zmian! Wyruszajcie po zwycięstwo w konkursie Eurowizji w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę (10-12.05.) na Dużej Scenie.
Kolejny weekend (17-19.05.) to teatr prosty, szalony, agresywny i obrzydliwy, ale też delikatny i wrażliwy, a przede wszystkim bardzo bliski każdej osobie. NIEWYCZERPANY ŻART na podstawie powieści Davida Fostera Wallace’a to opowieść o uzależnieniach i miłości, upadku i próbie podniesienia się, a wszystko to we wspaniałym, epickim klimacie. W ten sam weekend także POKÓJ. 12 lekcji na temat wojny – erudycyjne, pełne ciekawostek spotkanie z historią. W 12 lekcjach zastanowimy się, dlaczego ludzkość wciąż toczy wojny i czy taki jest już scenariusz do końca cywilizacji?
Koniec maja przywitamy kameralną opowieścią o legendarnej nauczycielce I LO w Wałbrzychu - Marcie Gąsiorowskiej w spektaklu MARTA. FIGURA SERPENTINATA (25-26.05.)

Maj otwieramy jedną farsą – zamkniemy więc inną! CZY PINGWINY MAJĄ KOLANA (31.05.-02.06.) to słodko-gorzka fantazja o naszym zdrowiu psychicznym, terapeutach i nietypowych pacjentach.
 
Majowe propozycje przypadną do gustu każdemu! A szczegółowe informacje jak zawsze złapiecie tu: https://teatr.walbrzych.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

2
29%
Cieszy
2
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
14%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group