Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2272
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Och Karol 2 w Cinema City – BILETY DO WYGRANIA

Niedziela, 13 lutego 2011, 10:05
Aktualizacja: Wtorek, 22 lutego 2011, 14:54
Autor: red
Wałbrzych: Och Karol 2 w Cinema City – BILETY DO WYGRANIA
Fot. organizatorzy
Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na film Och Karol 2.

By wygrać wejściówkę na najnowszy film Piotra Wereśniaka należy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy w rolę tytułowego Karola w filmie Piotra Wereśniaka wciela się Piotr Adamczyk?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:OC.TAK lub PT.KONW:OC.NIE

Na odpowiedzi czekamy do piątku 18 lutego do godziny 10.00. Bilety do wykorzystania w dniach 21-24 luty. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Och, Karol 2

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Scenariusz: Piotr Wereśniak, Ilona Łepkowska
Obsada: Piotr Adamczyk, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska
Rok produkcji: 2011
Produkcja: Polska
Długość: 105 min.

Karol (Piotr Adamczyk) ma wszystko. Świetnie zarabia, jest najlepszym pracownikiem dużej firmy, jeździ sportowym samochodem i posiada piękny dom, gdzie codziennie czeka na niego jeszcze piękniejsza narzeczona Maria (Małgorzata Socha). Jest czarujący, uwielbia seks, a kobiety zniewala w mgnieniu oka. Doskonale zdaje sobie sprawę, że podoba się kobietom i z rozkoszą korzysta z tego dobrodziejstwa. Oprócz narzeczonej ma trzy kochanki. Ognistą Wandę (Małgorzata Foremniak), dla której pejcz i kajdanki to dopiero początek dobrej zabawy, infantylną i słodką jak landrynka Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) i nieco zachowawczą, ale namiętną Irenę (Katarzyna Zielińska). Każda z jego kobiet jest inna, lecz dla niego to żaden problem. Karol świetnie sobie radzi, skacząc z łóżka do łóżka i realizując ich kolejne zachcianki. Takie życie to marzenie niejednego faceta. Każda bajka jednak kiedyś się kończy. Jego narzeczona Maria w końcu dowie się prawdy i zaplanuje zemstę. Pewnego dnia Karol wróci do domu i będzie przekonany, że śni. W progu przywita go narzeczona i kochanki - wszystkie gotowe spędzić z nim każdą wolną chwilę w łóżku. Karol przekona się, czym jest życie seksualne na wysokich obrotach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group