Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4934
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Oddali hołd kolegom

Środa, 6 grudnia 2023, 10:27
Aktualizacja: 10:48
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Oddali hołd kolegom
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego, wspólnie z funkcjonariuszami z całego kraju oraz przedstawicielami innych służb, wczoraj o godzinie 17:00 oddali honor asp. szt. Ireneuszowi Michalakowi i asp. szt. Danielowi Łuczyńskiemu, którzy stracili życie realizując obowiązki służbowe.

Policjanci z garnizonu dolnośląskiego, jak również funkcjonariusze z komend i komisariatów w całym kraju, a także przedstawiciele wielu różnych zaprzyjaźnionych służb mundurowych, we wtorek o godzinie 17:00 zatrzymali się na chwilę, aby oddać honor dwóm poległym policjantom z Wrocławia, którzy zginęli w wyniku obrażeń zadanych na służbie z rąk przestępcy.

Asp. szt. Ireneusz Michalak i jego kolega z patrolu asp. szt. Daniel Łuczyński, którzy od bardzo wielu lat dbali o bezpieczeństwo mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, strzegąc porządku jako funkcjonariusze pionu kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna, niestety zapłacili najwyższą cenę, wypełniając tym samym do końca słowa roty policyjnego ślubowania „(...) nawet z narażeniem życia”. Ich śmierć jest tragedią dla całej Polskiej Policji. Formacja straciła niezwykle doświadczonych policjantów, pełnych pasji i zaangażowania, a ich rodziny najbliższych, którzy byli dla nich... całym światem.

Twoja reakcja na artykuł?

6
23%
Cieszy
4
15%
Hahaha
2
8%
Nudzi
12
46%
Smuci
0
0%
Złości
2
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group