Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5720
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Odpowie za zniszczenie mienia i naruszenie miru domowego

Poniedziałek, 23 października 2017, 14:01
Aktualizacja: 15:04
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Odpowie za zniszczenie mienia i naruszenie miru domowego
Fot. KMP Wałbrzych
Zarzuty zniszczenia mienia i naruszenia miru domowego usłyszał 22–letni mieszkaniec Boguszowa–Gorc. Mężczyzna wybił otwór w suficie i dostał się do wnętrza mieszkania położonego poniżej, a należącego do 33–letniej kobiety.

20 października funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach otrzymali zgłoszenie o, jak zakładano wstępnie, włamaniu do mieszkania. Sprawca wybił dziurę w suficie i dostał się do wnętrza. Jednak z nieustalonych przyczyn, nic z mieszkania nie ukradł.

Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że 33-letnia mieszkanka Boguszowa-Gorc około 7.00 rano wyszła do pracy. Gdy po kliku godzinach wróciła, okazało się, że w suficie ktoś zrobił dziurę. Wszystkie szafki były pootwierane, jednak nic nie zginęło. Mundurowi szybko ustalili sprawcę zniszczenia mienia. Okazał się nim 22-letni sąsiad pokrzywdzonej. W czasie przesłuchania wyjaśnił zaskoczonym śledczym, że tylko chciał posiedzieć chwilę u sąsiadki. Skusiło go zacisze domowe.

Mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i naruszenia miru domowego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. W zaciszu zakładu karnego może spędzić nawet rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group