Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2430
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Okradała klientów w marketach

Czwartek, 18 kwietnia 2013, 6:20
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Okradała klientów w marketach
Fot. red.
Do policyjnego aresztu trafiła 30–letnia kobieta mieszkanka Kamiennej Góry, która na terenie wałbrzyskich i szczawieńskich marketów okradła kilkunastu klientów. Jej łupem padły portfele wraz z całą zwartością. Kobieta kradła w warunkach, tzw. „recydywy”. W zeszłym roku wyszła z więzienia, gdzie odbywała karę za podobne przestępstwa.

Wczoraj w jednym ze szczawieńskich marketów 30-letnia mieszkanka Kamiennej Góry wykorzystując chwilową nieuwagę dwóch klientek, ukradła im z torebek portfele wraz z zawartością dokumentów i pieniędzy. Jedna z okradzionych kobiet, kiedy zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa powiadomiła o tym pracowników ochrony sklepu, którzy uniemożliwili sprawczyni ucieczkę, a następnie powiadomili policję.

Policjanci z wałbrzyskiej „piątki” wspólnie z pracownikami sklepu odnaleźli portfele i dokumenty, które oddano właścicielkom. 30-latka usłyszała zarzuty kradzieży. Po wykonaniu czynności została zwolniona. Jednak jeszcze tego samego dnia ponownie wróciła do policyjnego aresztu. Tym razem została zatrzymana w innym markecie przez ochronę i funkcjonariuszy z Komisariatu I Policji w Wałbrzychu, gdzie dopuściła się w ten sam sposób podobnej kradzieży. Udowodniono jej jeszcze kilkanaście tego typu przestępstw. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group