Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Okradł mieszkanie

Środa, 11 lutego 2015, 6:30
Aktualizacja: 7:19
Autor: opr.red.
Region: Okradł mieszkanie
Fot. red.
Wałbrzyscy policjanci rozwikłali sprawę kradzieży, której dokonał 28–letni mieszkaniec Głuszycy. Ukradł piec CO, umywalkę oraz inne przedmioty będące wyposażeniem łazienki. Straty oszacowano na blisko 5 tysięcy złotych. Udowodniono mu jeszcze kradzież z włamaniem do innego mieszkania, skąd zginęła mikrofala.

Policjanci otrzymali informację, że z jednego z mieszkań przy ulicy Sienkiewicza w Głuszycy skradziono piec centralnego ogrzewania oraz inne przedmioty będące wyposażeniem łazienki. Straty oszacowano na blisko 5 tysięcy złotych. Od razu podjęli czynności związane z ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy przestępstwa.

Działania funkcjonariuszy doprowadziły do rozwikłania całej sprawy. Złodziejem okazał się 28-letni mieszkaniec gminy, któremu udowodniono też włamanie do innego mieszkania, skąd zabrał mikrofalę wartości 200 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia i ustalają, gdzie znajduje się reszta. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży i włamania za co grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO: www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group