Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5246
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Określili priorytety

Środa, 8 czerwca 2022, 7:40
Autor: red
REGION: Określili priorytety
Fot. WSSE "Invest Park"
W siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK" odbyło się spotkanie z firmą Signature Flatbreads (Europe) Sp z o.o, określające dotychczasową współpracę i priorytety na przyszłość.

Firma Signature Flatbreads (Europe) Sp z o.o w marcu 2022 roku otrzymała od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" decyzję o wsparciu nowej inwestycji w gminie Ząbkowice Śląskie. W ramach nowej inwestycji, której wartość wynosi 125 mln zł, przedsiębiorca przewiduje zatrudnić 37 osób.

Signature Flatbreads (Europe) Sp. z o.o. ma swoją główną siedzibę w Polsce we Wrocławiu. Firma prowadzi działalność w sektorze produkcji pieczywa i wyrobów piekarniczych. Dzięki otrzymanemu wsparciu nowa inwestycja przyczyni się do rozwoju regionu i zapewni nowe miejsca pracy.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu swojej inwestycji zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" https://bit.ly/3kFapkF i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Obsługi Inwestora, tel.: 74 664 91 79, e-mail: doi@invest-park.com.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

3
43%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
43%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group