Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4399
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oni zagrają podczas finału

Środa, 19 stycznia 2022, 8:36
Autor: red
Wałbrzych: Oni zagrają podczas finału
Fot. WOK Wałbrzych
– Przejrzyj na oczy. Zapraszam na 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wałbrzychu. W tę wyjątkową niedzielę, 30 stycznia gramy od godziny piętnastej – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Finałowy koncert na terenie Starej Kopalni. Na scenie artyści znani mieszkańcom regionu i lubiani muzycy.

WOK zaprasza do odwiedzenia specjalnych stref: zdrowia, urody, zabaw, edukacji. Nie zabraknie znanych już z finałów WOŚP pokazów. Będą także nowości, miedzy innymi pokaz szermierki. Kto pojawi się na scenie? Katarzyna Serdeczna, SLENTlive, Hard Rider i 77 X. O godzinie dwudziestej – światełko do nieba w wykonaniu grupy ognia Impuls.

Ważną częścią każdego finału WOŚP są licytacje, w tym wzbudzająca największe emocje – złotego serduszka. Od wielu lat specjalnie na finały wykonuje je mistrz złotnictwa, Grzegorz Śmigiel. Do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury wciąż można przynosić przedmioty czy zgłaszać usługi, które będą licytowane już 30 stycznia.

Tego dnia na ulicach Wałbrzycha, od rana, będzie kwestować ponad 200 wolontariuszy. Przypomnijmy, w ubiegłym roku zebrano ponad 200 tysięcy złotych. Przedstawiciele sztabu liczą, że dzięki Państwa hojności także 30 stycznia uda się osiągnąć podobny wynik.

Twoja reakcja na artykuł?

10
32%
Cieszy
9
29%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
5
16%
Złości
5
16%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group